18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zna sposób na ocalenie Polski

Pawłowicz ma nowego wroga. Orze go na Twitterze jak pole

09.10.2019  14:42
Krystyna Pawłowicz kontra Konfederacja - będzie wojna na Twitterze?
Krystyna Pawłowicz kontra Konfederacja - będzie wojna na Twitterze? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Krystyna Pawłowicz obiecała, że odchodzi z polityki, ale nie da nam odpocząć, bo nie zamierza odejść z mediów społecznościowych. Na Twitterze znalazła nawet kolejnego wroga i jatka znów się zaczęła. Tym razem na jej celowniku jest Konfederacja.

Krystyna Pawłowicz na Twitterze jest jak groźny gejzer, nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie, ale każda eksplozja to zabójczy strzał. Charakterna parlamentarzystka w walce o ojczyznę i patriotyczne wartości nie ma litości dla nikogo. Tym razem postanowiła ocalić Polskę, mówiąc Polakom na kogo nie powinni głosować.

Krystyna Pawłowicz kontra Konfederacja

Zdaniem Krystyny Pawłowicz, Polacy nie powinni głosować na Konfederację, bo będą to głosy przeciw Polsce. Osoby, które głosują na opozycję, nazwała samobójcami. Zachęca oczywiście Polaków, by poparli w wyborach Prawo i Sprawiedliwość, bo poparcie tego ugrupowania ma gwarantować godność i dobry los polskich rodzin.

Nie ryzykujmy losem Polski i swych Rodzin ! Tylko Prawo i Sprawiedliwość ! Odrzucamy wszystkie antypolskie koalicje i grupy - proniemieckie i prorosyjskie.Obrońmy się przed nimi 13 X ! OBROŃMY odzyskaną godność i uzyskane TYLKO dzięki PIS nasze prawa ! - napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze. (pisownia oryginalna)

Przy okazji Pawłowicz ostrzega wyborców przed grupami proniemieckimi i prorosyjskimi. Do tych ostatnich zalicza się jej zdaniem Konfederacja, którą wcześniej nazwała rosyjską tubą, której szef „zsyłki na Sybir polskich patriotów traktuje jako odpłatną pracę”. Zwolennicy Konfederacji oczywiście w komentarzach nie zostawili na Pawłowicz suchej nitki, ale ta nazwała ich jedynie trollami.

logo Tu się dzieje