18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ach ta Krystyna

Pawłowicz grzmi o ściekach i wylewa szambo. Jest sobą

Emilia Waszczuk
24.09.2019  10:40
Pawłowicz grzmi o ściekach i wylewa szambo. Jest sobą
Pawłowicz grzmi o ściekach i wylewa szambo. Jest sobą Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz zna się na truciu i hejcie jak nikt inny. Oczywiście nie ona sieje nienawiść i nie ona używa wulgarnego języka. Winni są ci, co zawsze - opozycja.

Hejt, pogarda, brak kultury, skrajna, chorobliwa nienawiść - nie, to nie cechy i działania Krystyny Pawłowicz. To zachowania Platformy Obywatelskiej. Przynajmniej zdaniem pani Krysi.

Posłanka PiS postanowiła wyjaśnić Polakom, kto zamienia Internet w ściek i szambo. Zapomniała, przy tym, że operuje na co dzień dość wulgarnym językiem i nie szczędzi nienawistnych słów gdy mówi o swych przeciwnikach bądź ludziach wyznających odmienne niż jej poglądy. Ale przecież to nic...

PO ZANIECZYŚCIŁA hejtem,pogardą ,skrajną chorobliwą nienawiścią polski INTERNET zmieniając go w wulgarny ściek i szambo.
A ŚCIEKAMI PO ZANIECZYŚCIŁA też polską rzekę Wisłę i Bałtyk zaś trującymi ODPADAMI piękne Mazury i Mazowsze...
Na trucicieli Polski Polacy NIE GŁOSUJĄ ! (pisownia oryg. - red)

- orzekła jak zawsze na Twitterze.

Pani Krystyna zapomniała też o wycince lasów (ba, puszczy!), upartym obstawaniu przy węglu i totalnym niedbaniu o klimat obecnego rządu. Tylko polityczni przeciwnicy PiS zanieczyszczają ziemię i trują środowisko. Ale nie znaczy to oczywiście, że gdy cały świat grzmi, że ziemia umiera, trzeba działać. Nie, pani Pawłowicz ma lepszy sposób - woli to wyśmiać. Całkiem jak Gretę Thunberg.

Przeczytaj więcej
Komentarze