18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Królowa internetu

Krystyna Pawłowicz odpłynęła. Pokazała zdjęcie OGROMNYCH ust

17.06.2020  15:32
Krystyna Pawłowicz odpłynęła. Pokazała zdjęcie OGROMNYCH ust
Krystyna Pawłowicz odpłynęła. Pokazała zdjęcie OGROMNYCH ust Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Krystyna Pawłowicz postanowiła przypomnieć o sobie internautom. Kiedy wszyscy skupiają się na wyborach prezydenckich, ona na Twitterze publikuje zdjęcie gigantycznych ust. Może czas wyruszyć na podbój Instagrama?

Krystyna Pawłowicz odkąd zakończyła karierę w Sejmie - nieco przycichła. Teraz najwyraźniej niechlubna królowa polskiego internetu postanowiła o sobie przypomnieć. Na Twitterze opublikowała zdjęcie kobiety z ogromnymi ustami.

Krystyna Pawłowicz i gigantyczne usta

Zdjęciem tym Krystyna Pawłowicz najwyraźniej chciała wyrazić swoje oburzenie ingerencją w naturę oraz podkreślić, że sama jest zdecydowanie przeciwna operacjom plastycznym. Zrobiła to oczywiście w charakterystyczny dla siebie sposób.

Takie są skutki gdy zmieniamy Naturę i działamy wbrew niej...
Ohyda...

- opisała fotografię. 

Oczywiście internauci szybko zwrócili Krystynie Pawłowicz uwagę, że zdjęcie, które wzięła za prawdziwe - jest jedynie skutkiem działania internetowych filtrów do amatorskiego przerabiania fotografii.

Poza tym, pojawiło się kilka złośliwych głosów, typu: "Co się pani stało?!". Myślicie, że Pawłowicz pozostawi je bez odpowiedzi czy raczej zaatakuje wkrótce niczym kobra?

Czytaj także
Przeczytaj więcej