18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Generał grozy?

Krystyna Pawłowicz prowadzi... WOJNĘ ZE SZWECJĄ. Nie daruje im

Malwina Kossela
23.06.2021  14:21
Krystyna Pawłowicz wojuje ze Szwecją
Krystyna Pawłowicz wojuje ze Szwecją Fot: Jakub Kaminski/East News

Krystyna Pawłowicz przed meczem Polska-Szwecja jest pod wpływem silnych emocji. Wszystko przez wydarzenia z czasów potopu szwedzkiego. Najbardziej kontrowersyjna profesorka w Polsce prowadzi samodzielną wojnę z tym krajem.

Krystyna Pawłowicz nigdy nie owija w bawełnę i zawsze mówi to, co aktualnie leży jej na sercu. Na nieszczęście wszystkich Szwedów - aktualnie sen z powiek spędzają jej czasy potopu szwedzkiego. Jej Twitter dosłownie pęka w szwach od nienawiści, złości i agresji.

Krystyna Pawłowicz, jak się okazuje, jest wielkim kibicem piłki nożnej. Pani profesor śledzi wszystkie mecze, ale oczywiście najważniejsze są dla niej te spotkania, na których gra Polska. Traf chciał, że przed nami ostatni mecz fazy grupowej na Euro 2020, który rozegramy ze Szwecją.

Krystyna Pawłowicz na wojnie ze Szwecją

Tu właśnie zaczynają się schody... Historia naszych krajów jasno pokazuje, że nie zawsze było nam po drodze. Bywały momenty, kiedy prowadziliśmy ze sobą zbrojne konflikty i chociaż mogłoby się wydawać, że to już tak dawne czasy, że nikt nie zwraca na nie uwagi - to Krystyna Pawłowicz nie złożyła broni i wciąż wojuje w imieniu dawnych żołnierzy.

Jeszcze przed meczem przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego domaga się... zwrotu skarbów i kosztowności pochodzących z Polski, które Szwedzi posiadają w swoich muzeach. Jest przy tym wyjątkowo agresywna.

Krystyna Pawłowicz postanowiła nauczyć całą Szwecję zasad (jej zdaniem) poprawnego zachowania. Co więcej, intelektualistka dopatruję się w tym, że w szwedzkich muzeach są eksponaty z Polski - powodów problemów polskiej młodzieży.

Całe gabloty rabunkowe z polskim dziedzictwem... W szwedzkich muzeach... Zamiast w polskich, ku chwale polskiego oręża i ku nauce młodych, którzy nie mając wielu materialnych dowodów wielkości naszego oręża, pętają się po ulicach i zaczepiają z nudów innych...

- napisała Krystyna Pawłowicz.

Tylko ona mogła połączyć te fakty. Jak myślicie, Szwedzi już wysyłają okręty ze zwrotem naszych dóbr narodowych?