18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Huragan gniewu

Krystyna Pawłowicz w szale. "PRECZ Z POLSKI!"

Malwina Kossela
24.01.2022  17:19
Krystyna Pawłowicz w szale. "PRECZ Z POLSKI!"

Krystyna Pawłowicz nie przebiera w słowach, kiedy coś ją zdenerwuje. Tym razem użyła nawet subtelnej aluzji w postaci wyproszenia kogoś z naszego kraju. Myślicie, że adresat tych słów się jej posłucha?

Krystyna Pawłowicz od lat słynie z ciętego języka i zachowań agresywnych. W młodości wyglądała i zachowywała się zupełnie inaczej niż teraz. Najwyraźniej trudne przeżycia i złamane serce jest w stanie zmienić każdego człowieka.

Największa fanka Prawa i Sprawiedliwości od lat znana jest z kąśliwych i agresywnych uwag wygłaszanych na żywo oraz prowadzenia oryginalnego profilu na Twitterze. Tym razem po raz kolejny poniósł ja temperament.

Krystyna Pawłowicz wpadła w szał

Tym razem sędzię Trybunału Konstytucyjnego oburzył post hiszpańskiego europosła Estebana Gonzáleza Ponsa, który w lutym 2022 r. ma pokierować misją obserwacyjną Parlamentu Europejskiego w sprawie Pegasusa i jego używania przez władze Polski.

"Niestety to nie pierwszy raz, gdy jesteśmy zaniepokojeni kwestią praworządności oraz przestrzeganiem praw człowieka w Polsce. Jednak tym razem sprawa jest szczególna. ponieważ dotyczy wyborów – także do Parlamentu Europejskiego – w 2019 r. Chodzi wszak o podstawowe w demokracji prawo do uczciwej rywalizacji wyborczej" – mówił Esteban González Pons w rozmowie z portalem euroactiv.pl. 

Nie wiemy jeszcze, czy w trakcie kampanii poprzedzających wybory doszło do szpiegowania, ale naszym celem jest sprawdzenie, czy politycy w Europie stali się ofiarami nielegalnego inwigilowania

– stwierdził w tej samej rozmowie. Podkreślił też, że pomogą pomóc społeczeństwu polskiemu zmienić władzę, która wydaje się nie być dobra dla kraju. To właśnie rozsierdziło wielką fankę PiS-u. 

DOŚĆ tego! Zuchwały (...) Gonzalez PONS bezczelnie zapowiada, że w czasie swego pobytu w lutym w Polsce, będzie PODJUDZAŁ Polaków do OBALENIA ich demokratycznych władz: "Spróbujemy POMÓC polskiemu społeczeństwu ZMIENIĆ władze, które WYDAJĄ się NIE BYĆ DOBRE dla Polski. PRECZ! [pisownia oryginalna – przyp. red.]

– napisała na wspomnianym wyżej, kontrowersyjnym w jej wydaniu Twitterze.

"Taka bezczelność "gościa" WYMAGA REAKCJI demokratycznych władz RP! Tego nie wolno tolerować! Brak reakcji demoralizuje. Rosja "instaluje" "lepszy" rząd w Kijowie, tak ten EURO/Hiszpan chce nam zmieniać władze i "instalować" nam "lepsze". PRECZ z Polski!" [pisownia oryginalna – przyp. red.] – dodała w kolejnym poście Krystyna Pawłowicz.

Myślicie, że jeśli faktycznie dojdzie do zmiany rządu, rozjuszona Krystyna Pawłowicz śladem Bohuna z "Ogniem i Mieczem" podpali cały świat?