18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co za zdjęcie!

Młoda Pawłowicz bez stanika wśród półnagich ciał? Polityczka się tłumaczy

Emilia Waszczuk
26.11.2019  10:32
Młoda Pawłowicz bez stanika wśród półnagich ciał? Polityczka się tłumaczy
Młoda Pawłowicz bez stanika wśród półnagich ciał? Polityczka się tłumaczy Fot: Anna Liminowicz/REPORTER

Czy to Krystyna Pawłowicz? Czy to możliwe? Polityczka słynąca raczej z zaściankowości i konserwatyzmu, była kiedyś wyzwolona i pełna luzu? To zdjęcie rzuca na nią zupełnie inne światło!

Krystyna Pawłowicz też była kiedyś młoda i piękna, była też podobno kiedyś miła, ale to już zamierzchłe czasy. Teraz słynie raczej z szerzenia nienawiści na Twitterze, paskudnych wystąpień w Sejmie i ostatnio - przyjęcia, trochę wbrew prawu, które sama ustalała, intratnej fuchy w Trybunale Konstytucyjnym.

Zanim jednak pani Krysia zrobiła karierę w polityce, przyjaźniła się z Hanną Gronkiewicz-Waltz (!), a wcześniej, jeszcze w czasie studiów, działała w komunistycznej młodzieżówce. Teraz padł kolejny cień na "gwiazdę" PiS. Czyżby mocno kontrowersyjna dziś polityczka, była kiedyś wielce wyzwoloną, młodą kobietą?

Młoda i wyzwolona z papierosem w dłoni

Na Twwitterze pojawiło się zdjęcie młodziutkiej dziewczyny, z włosami rozwianymi przez wiatr, delikatnie uchylonymi ustami, wzrokiem wpatrzonym gdzieś w przestrzeń. Na sobie ma czarną bluzkę, lecz co widać wyraźnie, zapomniała o biustonoszu. Dziewczę siedzi rozanielone na trawce, wokół niej tłum mężczyzn i kobiet, wszyscy bez koszulek wygrzewają się w słońcu.

Wszyscy atakujecie Panią Profesor Pawłowicz, że taka sztywna konserwatywna baba, że pewnie całe życie smutne i inne kłamstwa tego typu. Dlatego wrzucam wam zdjęcie Pani Krystyny z czasów polowych imprez studenckich wydziału prawa UW w czasach PRL

- czytamy podpis do fotki, zamieszczonej przez użytkownika Twittera o nicku Antiselfist.

Pawłowicz: nigdy nie byłam wyzwolona

Dziewczę ze zdjęcia łudząco podobne jest do Krystyny Pawłowicz, ale czy to ona? Pani niegdyś posłanka, dziś sędzia TK (sic!) odniosła się do tematu na Twitterze. I stanowczo zdementowała: nigdy nie byłam wyzwolona.

To nie jestem ja. Nigdy na takich spędach nie bywałam, a gł. na stadionach sport. Nigdy nie paliłam papierosów, okulary noszę dopiero od kilkunastu lat. Ten wyzywający styl też nie mój. Włosy też mi się nie falowały
A J.Hendrixa i Janis Joplin słuchałam. I rysowałam. I zbierałam znaczki - napisała. - ...i nigdy nie miałam złamanej lewej ręki i gipsu nie nosiłam... - dodała. (pisownia oryg. - red)

A nam jest z tego powodu naprawdę przykro. Bo przez chwilę pani Krystyna zdawała nam się jakby bardziej ludzka.

Jak więc naprawdę wyglądała Krystyna Pawłowicz w młodości? Pojedyncze jej zdjęcia można znaleźć w sieci. Niestety, na żadnym z nich nie ma tego luzu i błogości. Jest za to dość sztywna studentka czy uczennica, z kołnierzykiem zapiętym po ostatni guzik.

Kto więc jest na zdjęciu? Anonimowa dziewczyna, 15-latka, paląca papierosa na koncercie Allman Brothers w Watkins Glen w 1973 roku.

Czy to Krystyna Pawłowicz?
Czytaj także
Przeczytaj więcej