18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejny szantaż

Pawłowicz ostrzega Jacka Kurskiego. "Nie hańb Boga"

Bartłomiej Ciepielewski
04.12.2020  16:50
Rozsierdzona Krystyna Pawłowicz
Rozsierdzona Krystyna Pawłowicz Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Była posłanka Krystyna Pawłowicz znowu publikuje ostre wpisy w mediach społecznościowych. Tym razem odniosła się do Jacka Kurskiego. Ostrzega go przed błędami. 

Krystyna Pawłowicz opublikowała na Twitterze żądania skierowane w stronę prezesa TVP. Nalega ona, by na telewizyjnym koncercie kolęd nie pojawiły się gwiazdy wspierające Strajk Kobiet. Zdaniem sędzi Trybunału Konstytucyjnego osoby te będą jedynie "udawały magię świąt".

Śpiewy KOLĘD przez panie z zadym za wolnym zabijaniem dzieci, które wpadną na chałturę do telewizji udawać magię świąt i wzruszenie z przyjścia Jezuska, będą popisami ZAKŁAMANIA. Telewizjo, Prezesie Jacku Kurski, nie wpuszczaj nam tych błyskawic przed oczy na Święta. Nie hańb Boga – przekazała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Jacek Kurski nie odniósł się do apelu byłej koleżanki partyjnej. Nadal jednak nie jest znana świąteczna ramówka TVP i lista zaproszonych artystów.

Krystyna Pawłowicz oczernia Strajk Kobiet

Krystyna Pawłowicz prowadzi obecnie kampanię hejtu skierowaną w stronę Strajku Kobiet. Kilkukrotnie publikowała w mediach społecznościowych atakujące wpisy. Na jednym z nich porównuje kobiety do morderców z oddziału SS. Protestujących określa też mianem "diabłów w ludzkiej skórze".