18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne uderzenie

Pawłowicz znów atakuje. Oberwali mężczyźni

26.01.2021  13:49
Krystyna Pawłowicz w formie
Krystyna Pawłowicz w formie Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Krystyna Pawłowicz odkąd zaczęła orzekać w Trybunale Konstytucyjnym odrobinę przycichła. Ostatnio postanowiła jednak pokazać, że dalej nie straciła swojego dawnego pazura. Jej komentarze są niezmiennie kąśliwe.

Krystyna Pawłowicz zawsze mówiła to, co myśli - nie patrząc na to, jak zareaguje na jej słowa otoczenie. Twitter byłej posłanki ociekał kontrowersyjnymi treściami, ale odkąd zaczęła orzekać w Trybunale Konstytucyjnym - delikatnie zeszła z tonu.

W ostatnim czasie postanowiła jednak udowodnić, że dalej mówi, to co myśli i zupełnie się tego nie wstydzi. W jednym z niedawno opublikowanych postów najmocniej oberwali mężczyźni, którzy są związani ze światem mody.

Krystyna Pawłowicz w formie

"Kolorowe ptaki" to nie jest bajka konserwatywnej Krystyny Pawłowicz. Z pewnością dawna polityk wolałaby, aby porządek świata nie zmieniał się od wieków i każdy znał swoje miejsce w społecznym szeregu. Wiek XXI nie sprzyja jednak takim postawom. 

Ciekawe, że w tym lewym szaleństwie, to faceci na siłę chcą się upodobnić do kobiet i robią z siebie pośmiewisko. Baby nie chcą być facetami i se wąsów nie przyczepiają. Ani innych gadżetów... Faceci kompletnie zniewieścieli... A idzie wojna...

- napisała na Twitterze, komentując zdjęcie modeli na wybiegu.

To ciekawe, jaką właściwie wojnę ma Krystyna Pawłowicz na myśli? Do tej pory wydawało nam się, że jedynie pandemia koronawirusa jest realnym, globalnym problemem, oraz że póki co nie musimy się obawiać konfliktu zbrojnego. Być może się jednak mylimy.

Mamy szczerą nadzieję, że jej założenia się nie ziszczą.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze