18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czuje wygraną w kościach

Krzysztof Bosak na oparach sukcesu: "Wyniki mam PONADPRZECIĘTNE"

03.07.2020  15:05
Krzysztof Bosak komentuje wyniki wyborów
Krzysztof Bosak komentuje wyniki wyborów Fot: Mateusz Grochocki/East News

Krzysztof Bosak jest prawdopodobnie najbardziej zadowolonym ze swojego wyniku przegranym w wyborach prezydenckich. Teraz czuje, że rozdaje karty. Głosy jego wyborców w II turze mają szansę zdecydować o przyszłości kraju.

Krzysztof Bosak chyba sam nie spodziewał się sukcesu, jaki przyniosą mu wybory prezydenckie. Młody kandydat Konfederacji zdobył czwarte miejsce w wyborach i poparły go miliony Polaków. Chociaż nie zagwarantowało mu to wejścia do drugiej tury - sukces zawrócił w jego głowie.

Krzysztof Bosak wie, że od jego wyborców 12 lipca 2020 wiele zależy - dlatego mówił już o przekazywaniu głosów. Dalej jednak czuje, że rozdaje karty i sukces, który odniósł niesamowicie go cieszy.

Krzysztof Bosak jest z siebie dumny

W wywiadzie dla Interii, redaktor zauważył, że Janusz Korwin-Mikke startował w wyborach prezydenckich od lat i nigdy nie uzyskał wyniku choćby w połowie tak wysokiego, jak niemalże 7 proc. popracia, które przypadło Bosakowi.

Krzysztof Bosak ma dobitną świadomość swojego sukcesu - nawet się z nią nie ukrywa.

Każdy, kto obserwuje scenę polityczną, mógł zauważyć wysokie poparcie, kiedy startowałem do Parlamentu Europejskiego. Zarówno w ubiegłym roku jak i pięć lat temu wyniki miałem ponadprzeciętnie dobre. Potrafię przekonywać wyborców, to nie nowość. Karierę parlamentarną zaczynałem jako najmłodszy poseł, a wszedłem do Sejmu z 10. miejsca na liście. Moja zdolność do rywalizacji jest znana uważnym obserwatorom polityki

- szczyci się Bosak.

Widzicie jego potencjał tak samo wyraźnie, jak on sam?

Przeczytaj więcej
Komentarze