18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre [*]

Krzysztof Bosak w żałobie. Przekazał rozpaczliwą wiadomość

28.09.2020  15:04
Krzysztof Bosak stracił ukochaną babcię
Krzysztof Bosak stracił ukochaną babcię Fot: Piotr Molecki/East News

Krzysztof Bosak błyskawicznie pnie się po szczeblach kariery politycznej, ale teraz będzie musiał sobie poradzić z osobistą traumą. Członek Konfederacji stracił jedną z najbliższych mu osób.

Krzysztof Bosak miał ostatnio bardzo dobrą, życiową passę. W minionych wyborach prezydenckich uzyskał szokująco dobry wynik, a także rozpoczął nowe życie u boku żony Kariny, która wkrótce urodzi mu syna. Niestety, teraz piękne dni Bosaka naznaczone będą cierpieniem.

Krzysztof Bosak stracił babcię

Polityk Konfederacji stracił jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Sam przekazał za pośrednictwem Facebooka tę wyjątkowo smutną wiadomość. Odeszła jego ukochana babcia.

W piątek odbył się pogrzeb mojej babci Teresy, która po niespodziewanym pogorszeniu zdrowia umarła w poniedziałek. To zdjęcie poniżej zrobiliśmy w Święta Wielkanocne zeszłego roku. Pomyślałem wtedy podczas wizyty, że w sumie nie mam żadnego dobrego zdjęcia z babcią. Poprosiłem babcię żebyśmy wyszli na balkon, namówiłem mamę do fotografowania moim telefonem, a babcię żeby się uśmiechnęła. To pierwsze dobre zdjęcie, które mamy wspólnie i zarazem niestety już ostatnie. W pamięci zachowam naszą ostatnią rozmowę telefoniczną i wszystkie dobre wspomnienia

- napisał Krzysztof Bosak.

Post opatrzył wzruszającą fotografią, na której widzimy uśmiechniętą babcię, dumną ze swojego wnuka. Kobieta pochodziła z Kresów i zmarła w wieku 87 lat. Z pewnością cieszyła się, że mogła jeszcze oglądać sukcesy polityczne swojego wnuka. Teraz Krzysztofowi Bosakowi pęka serce, że kobieta nie zobaczy już swojego prawnuka.

Westchnijcie proszę za duszę mojej babci

- poprosił na koniec.

Bardzo współczujemy tak bolesnej straty, w tak ważnym momencie życia. Ten ból będzie trwał długo, ale miejmy nadzieję, że czas zdoła uleczyć chociaż niektóre rany.

Czytaj także