18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Członek partii w dobrych rękach?

Bosak wziął ślub. Pokazał żonę i prosi o modlitwę

Wojciech Kozicki
09.02.2020  09:56
Bosak na żonę. Tancerka weźmie go w obroty?
Bosak na żonę. Tancerka weźmie go w obroty? Fot: Facebook/Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak zdaniem niektórych kocha tylko Polskę. A jednak, kandydat na prezydenta właśnie ogłosił, że w jego życiu pojawiła się „pierwsza dama” i na Facebooku pokazał zdjęcia ze ślubu. Czy tajemnicza Karina to super partia?

Krzysztof Bosak (Konfederacja, Ruch Narodowy) trzymał swoje życie prywatne w tajemnicy. Pojawiły się nawet pogłoski, że skoro prawicowy polityk nie ma do tej pory partnerki, to być może jest gejem. A jednak, prawdopodobnie lada moment zostanie ogłoszony w Polsce stan powodziowy, bo zrozpaczone fanki Bosaka wyleją morze łez. Ptaszyna został zaobrączkowana, amen. Niespodziewanie kandydat na prezydenta pokazał zdjęcia ze ślubu.

Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju – napisał Bosak na Facebooku.

Kim jest żona Bosaka?

Jak poinformował Bosak, jego żona ma na imię Karina. pochodzi ze Szczecina i z wykształcenia jest prawnikiem. W rodzimym mieście prowadzi projekt Centrum Wolności Religijnej i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Poza tym, jej pasją sportową jest taniec towarzyski, więc prawdopodobnie weźmie członka partii w obroty.

Młody lider ruchu Narodowego w mediach społecznościowych podziękował za życzenia i poprosił o modlitwę. Sądząc po tym ile zarabia Krzysztof Bosak, boskie wsparcie na pewno będzie im potrzebne...

Czytaj także