18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ups

Kto wygrał debatę prezydencką? Szok i popłoch w TVP

17.06.2020  22:36
Debata prezydencka - kto wygrał?
Debata prezydencka - kto wygrał? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Debata prezydencka - kto wygrał? TVP w szoku po odpowiedziach internautów. Ogłaszają sfałszowanie sondy.

Telewizja Polska zorganizowała debatę prezydencką, w której kandydaci mieli odpowiadać na pytania ważne dla obywateli, a rozprawiali między innymi o komunii świętej, euro i szczepionce na SARS-COV-2, która nie istnieje. O epidemii paraliżującej Polskę, bezrobocia, problemów w służbie zdrowia czy szybującej inflacji, nie było ani słowa. Przynajmniej nie zamierzał pytać o nie prezenter TVP Michał Adamczyk.

Kto wygrał debatę? Zdania widzów są oczywiście podzielone. Tymczasem takie samo pytanie na Twitterze zadała TVP. I bardzo szybko sondę wyłączyła.

Popłoch w TVP

Na profilu Portal TVP Info na Twitterze pojawiła się ankieta z pytaniem: kto wygrał debatę prezydencką? Szybko okazało się, że głosujący ani myślą wskazywać Andrzeja Dudę. Głosy zmieniały się z minuty na minutę, raz wygrywał Robert Biedroń, innym razem Stanisław Żółtek albo Krzysztof Bosak. Gdy prowadzenie zdecydowanie objął Rafał Trzaskowski, sonda została zamknięta.

Dlaczego? Komentujący zajście internauci już mają używanie i stwierdzają, że "coś poszło nie po myśli TVP". Telewizja ma własne wytłumaczenie. Oznajmili, że... sonda została sfałszowana!

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że sonda już na obecnym etapie jest nieważna. Wykryliśmy strumień 600 botów. Nie zdejmujemy jednak sondy, żeby nie dawać pretekstu do kłamliwych zarzutów wobec TVP - poinformowali.

Wierzycie?

Debata w TVP
Czytaj także