18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ktoś w tym związku jest miękką parówką...

Kukiz dogadany z Kaczyńskim. Polska sprzedana!

09.09.2021  11:09
Kukiz szantażuje Kaczyńskiego. Na razie jest bezpieczny, ale...
Kukiz szantażuje Kaczyńskiego. Na razie jest bezpieczny, ale... Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Paweł Kukiz ma Jarosława Kaczyńskiego w garści? Wirtualna Polska ujawnia, że polityczny absztyfikant w końcu zdobył serce prezesa PiS. Zrobił to jednak nie umizgami, lecz SIŁĄ! Będzie współpraca "ustawa za ustawę". Kaczyński zgodzi się na WSZYSTKO? A może wokalista wpadł w sidła, z których nie ucieknie?

Polityczny romans Pawła Kukiza i Jarosława Kaczyńskiego trwa w najlepsze. Gdy tylko były pieśniarz zagroził, że zakończy współpracę, prezes PiS natychmiast zmiękł jak rozgotowany serdelek. Wirtualna Polska ujawniła, że "Jarosław Kaczyński miał zapewnić Pawła Kukiza, iż spełni jego ultimatum”". Na jakie warunki Kukiz’15 jest gotowy przystać wódz z Żoliborza? Wygląda na to, że na WSZYSTKIE, byle tylko nie stracić władzy i większości w Sejmie.

Miasto budzi się... a Kukiz jeszcze śpi. Obudzi się z ręką w nocniku?

WP.pl podaje, że na najbliższym posiedzeniu Sejmu ma zostać uchwalona ustawa antykorupcyjna forsowana przez lidera Kukiz’15. W ramach tej transakcji ekipa Kukiza poprze PiS podczas głosowania nad wotum nieufności wobec ministra rolnictwa, a także zagłosuje za pierwszymi projektami ustaw w ramach "Polskiego Ładu". Co więcej, sam Kukiz dodał, że "ustawa antykorupcyjna musi zostać uchwalona we wrześniu", więc chyba czuje, że mocno trzyma Kaczyńskiego za… sami wiecie za co.

Jeśli na najbliższym posiedzeniu Sejmu nie będzie uchwalona nasza ustawa antykorupcyjna, to nie będziemy głosować tak jak Prawo i Sprawiedliwość. Nie ma dziś powodów, by podejrzewać, iż PiS nie będzie chciało wywiązywać się z tej umowy, ale gdyby tak postąpiło, to umowa będzie nieaktualna – powiedział kilka dni temu Paweł Kukiz.

Media przypominają, że Paweł Kukiz zgodził się popierać projekty ustaw z "Polskiego Ładu" i w sprawach personalnych, m.in. broniąc ministrów przed odwołaniem i atakami opozycji. Kaczyński zgodził się w zamian popierać projekty ustaw sugerowane przez Kukiz’15.

Nie wydaje wam się, że coś za łatwo poszło Kukizowi z Kaczyńskim? A może PIS-owski basior ma plan i Kukiz zostanie przechytrzony? Zapewne wkrótce przekona się, że tutaj jest jak jest, po prostu…