18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dał się ponieść

Kukiz wściekły na TVP po śmierci Jana Szyszki. Ostro zareagował

10.10.2019  11:53
Kukiz wściekły na TVP po śmierci Jana Szyszki. Ostro zareagował
Kukiz wściekły na TVP po śmierci Jana Szyszki. Ostro zareagował Fot: Magdalena Pasiewicz/East News

Kukiz jest osobiście oburzony materiałem, który TVP Info wyemitowało po śmierci prof. Jana Szyszko. Postanowił nie ukrywać swojego zdenerwowania i bez skrępowania opowiedział o nim światu.

Paweł Kukiz, jak wiele innych osób, był mocno zaskoczony nagłą i niespodziewaną śmiercią prof. Jana Szyszko. Podczas, gdy partyjni koledzy zmarłego szukali winnych, jak Krystyna Pawłowicz albo insynuowali, że nie umarł on bez powodu, jak Jarosław Kaczyński - Kukiz włączył Telewizję Polską.

TVP Info wyemitowało materiał o zmarłym nagle profesorze. Paweł Kukiz, kiedy skończył go oglądać, dał upust swemu oburzeniu w internetowym wpisie, w którym to uderzył w telewizję, partię rządzącą i dziennikarzy.

Paweł Kukiz wściekły na TVP

W materiale wyemitowanym ku czci pamięci prof. Szyszki, znalazł się pasek o treści:

Prof. Szyszko źle znosił ataki na jego osobę

Kukiz zamieścił ostry wpis na Facebooku na ten temat, ale szybko go zmodyfikował, gdyż jak tłumaczył: "miał chwilę słabości"

Informuję Panów Pereirę i Kurskiego i innych 'dziennikarzy' TVPiS, że wasze manipulacje, kłamstwa i inne podłe, propagandowe (bo nie dziennikarskie) działania względem mnie jakoś jeszcze znoszę, ale chyba tylko dlatego, że jestem 20 lat młodszy

- tak brzmiał post Kukiza, zanim go zmodyfikował.

Kiedy już pozmieniał swój tekst, tłumaczył:

Nie dlatego, że boję się procesu, ale dlatego, że nie dam się sprowokować, nie dam się wkręcić w nienawiść, w polsko-polską wojnę podsycaną i prowadzoną w imię klanowych interesów

Widzicie w tym konsekwencję? TVP Info jasno wiąże śmierć prof. Szyszki z "atakami na jego osobę" rzekomo przypuszczanymi przez TVN24. 

W związku z pojawiającymi się w domenie publicznej sugestiami, oświadczam, że łączenie śmierci prof. Jana Szyszki z pracą dziennikarzy jest niegodziwym wykorzystywaniem śmierci do bieżącej polityki

- twierdził w komunikacie redaktor naczelny TVN24 Adam Pieczyński.

Wiadomo już, że prof. Jan Szyszko zostanie pochowany już po wyborach. Prawdopodobnie temat ten wróci jeszcze nie raz ze zdwojoną siłą. 

Przeczytaj więcej
Komentarze