18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

AŻ SIĘ PROSI O SPOCZYNEK

Kuzyn Kaczyńskiego zdradza jego plany. KIEDY EMERYTURA?

10.05.2022  15:20
Kiedy Jarosław Kaczyński przejdzie na emeryturę?
Kiedy Jarosław Kaczyński przejdzie na emeryturę? Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Kiedy Jarosław Kaczyński uda się na zasłużoną emeryturę i przestanie re/deformować Polskę? Kuzyn Jan Maria Tomaszewski zdradza plany prezesa.

Jarosław Kaczyński to już człowiek bardzo sędziwy, ma 72 lata, a w przyszłym miesiącu skończy 73. Od kilku ładnych lat pobiera z ZUS emeryturę i to dość pokaźną, ale jednocześnie dalej pracuje. Nie musi, niektórzy twierdzą wręcz, że nie powinien. On jednak uparcie tkwi przy polityce.

Wiek nie przeszkadza Kaczyńskiemu nie tylko w byciu posłem, ale i wicepremierem. Przeszkadza jednak większości społeczeństwa. Wedle jednego z ostatnich sondaży, ponad 80 procent wyborców chciałoby, by już pożegnał się z polityką i przeszedł na zasłużony odpoczynek. Czy tak uczyni?

Emerytura Kaczyńskiego. Kiedy w końcu na nią pójdzie?

Już dawno pojawiły się pogłoski, że Jarosław Kaczyński ma opuścić rząd. Ostatnio w jednym z wywiadów ogłosił, że zrobi to, już całkiem niedługo. Jednak nawet jeśli Kaczyński nie będzie dłużej wicepremierem, zamierza nadal rządzić partią i zasiadać w Sejmie.

Zobacz także

Teraz na temat emerytury emeryta, który emerytem być nie chce, ale emeryturę z ZUS ciągnie, wypowiedział się jego kuzyn. Jan Maria Tomaszewski zdradzil w rozmowie z "Super Expressem", jakie plany ma Jarosław Kaczyński na najbliższą przyszłość. Wszyscy, którzy mieli nadzieję na pozbycie się seniora z polityki, muszą obejść się smakiem. Zdaniem Tomaszewskiego długo to jeszcze nie nastąpi, bo Kaczyński ani myśli podobnych kroków podejmować.

Jarek jest w wybornej formie i nie wybiera się na żadną emeryturę!

- oznajmił ukochany kuzyn prezesa.

Kaczyński "genialny strateg"

Jan Maria Tomaszewski zapewnia, że Jarosław Kaczyński czuje się świetnie, jest pełen energii i zapału do pracy, W pracy przebywa od rana do późnych godzin wieczornych, a później jeszcze pracuje z domu. Minęły już też ponoć czasy, gdy spał do południa - teraz pobudkę ma około godziny ósmej rano. Czy to nie jest zbyt ciężki tryb jak na prawie 73-letniego, styranego życiem człowieka?

Jednocześnie pan Jan Maria i jego kuzyn Jarosław zdają się żyć w alternatywnym wymiarze i wierzyć w to, w co nie wierzy reszta świata. Cały świat zna podobnego delikwenta, z Rosji. Polscy panowie już mu swoim odklejeniem od rzeczywistości dorównują?

Jarek to genialny strateg. Jest autentyczny, bardzo wiarygodny, ma wyjątkową inteligencję, to człowiek niesamowicie zdolny

- mówi Jan Maria Tomaszewski, zupełnie ignorując fakt, że zdecydowana większość społeczeństwa ma o Kaczyńskim diametralnie inne zdanie i chce go posłać na emeryturę.