18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Były prezydent się nie ogranicza

Kwaśniewski zdradził swoją słodką tajemnicę. Ogromne zaskoczenie

08.10.2019  09:59
Kwaśniewski zdradził swoją słodką tajemnicę. Ogromne zaskoczenie
Kwaśniewski zdradził swoją słodką tajemnicę. Ogromne zaskoczenie Fot: Lukasz Piecyk/REPORTER

Aleksander Kwaśniewski raczej rzadko wypowiada się na prywatne tematy. Tym razem jednak zdradził swoją słodką tajemnicę i powiedział, jakiej muzyki słucha.

Były prezydent, Aleksander Kwaśniewski nie komentuje swoich prywatnych upodobań. Jeżeli zabiera głos, to najczęściej wypowiada się na tematy polityczne.  Tym razem jednak zrobił wyjątek i dopuścił nas wszystkich do siebie bliżej. Znacznie bliżej.

Aleksander Kwaśniewski i jego gust muzyczny

Kwaśniewski zdradził, jakiej słucha muzyki. Pewnie mało kto wpadłby na pomysł, że prezydent gustuje... w hip-hopie! 64-latek opowiedział o swoich ulubionych hitach na prośbę Radia Kampus. Nie ma co, trzeba przyznać, że jak na doświadczonego polityka ma on naprawdę duży luz. 

Aleksander jest wielkim fanem hitu Boogie On Reggae Woman w wykonaniu Larry'ego Goldingsa w aranżacji jazzowo-funkowej. Ponadto, w ucho wpadły mu hity Zbigniewa Wodeckiego, Marka Napiórkowskiego czy jego zięcia - Kuby Badacha.

Kwaśniewski wciąż pozostaje "młodzieżowy" i na jego liście znalazły się również dwa utwory polskiego duetu hip-hopowego, Łony i Webbera. Prezydencką listę zamyka Hymn Ligi Mistrzów czyli Zadok the priest w wykonaniu Tony'ego Brittena.

Kwaśniewski wygląda Wam na hip-hopowca? 

logo Tu się dzieje