18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pan Paweł dziś nie zaśnie

KUKIZ TO "DUREŃ" CZY "SPRZEDAJNA SZMATA"? Sypią się inwektywy

Emilia Waszczuk
12.08.2021  16:56
Paweł Kikiz pod ostrzałem. Zalała go fala inwektyw
Paweł Kikiz pod ostrzałem. Zalała go fala inwektyw Fot: Maciej Łuczniewski/REPORTER

Ciężki ma dziś dzień Paweł Kukiz i raczej ciężko będzie mu wieczorem zasnąć. Po tym, jak zbratał się z PiS i poparł "lex TVN" wylała się na niego fala inwektyw, a dawni przyjaciele zrywają znajomości.

Paweł Kukiz prawdopodobnie przeżywa właśnie najgorszy dzień swojego życia. Politykujący ex gwiazdor zbratał się z Jarosławem Kaczyńskim i w środę 11 sierpnia zagłosował za wprowadzeniem ustawy "lex TVN" oraz ograniczaniem wolności mediów.

Od rana w czwartek pojawiają się głosy, że polityko-gwiazdor się sprzedał. W końcu Kukiz nie wytrzymał i oznajmił mediom, że nikt mu niczego nie oferował, ale w jakiś sposób sprzeciwił się propozycjom wysokich stołków. Jednocześnie kolejni politycy, gwiazdy i celebryci miażdżą "kolegę" czy to z czasów sceny, czy już z Sejmu. Na Pawle Kukizie już nie ma ani jednej suchej nitki, a do końca dnia jeszcze przecież dużo zostało...

Kukiz "sprzedajna szmata" czy "dureń"?

Jeden z najgłośniejszych komentarzy wygłoszonych pod kierunkiem Pawła Kukiza padł z ust byłego ministra spraw zagranicznych. Radosław Sikorski w rozmowie z TVN24 zastanawiał się, czy przypadkiem ex estradowiec nie jest... "sprzedajną szmatą".

Paweł Kukiz jest albo kompletnym durniem, który nie rozumie, co się dzieje, albo sprzedajną szmatą

- oznajmił ostro Sikorski.

To jednak tylko jeden z wielu ostrych komentarzy po środowych głosowaniach. Przyjaźń z PiS pozbawiła Pawła Kukiza wielu dawnych przyjaciół. Od politykującego piosenkarza odcina się między innymi Jan Borysewicz, z którym nagrali niegdyś płytę.

Niestety ja nie jestem tym zaskoczony, bo nawet jak był moim kolegą, to i tak nigdy nie można było na niego liczyć... Boję się o moją Polskę

- napisał na Instagramie, gdzie zamieścił zdjęcie okładki z rzeczonego krążka, ale z wymazanym nazwiskiem współautora.

Kukiz postradał zmysły?

Jeszcze ostrzej o Kukizie mówił w czwartek Jan Panasewicz z Lady Pank, który żałuje, że kiedykolwiek podał ex muzykowi rękę.

Zawsze byłem wstrzemięźliwy co do tego osobnika (wiadomo; muzyk, fajny kolega etc.), ale to, co stało się dziś, na oczach ludzi, jest jednoznaczne. Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju

- napisał w mediach społecznościowych.

Ciężkich i zapewne bardzo mocno godzących w biedne serduszko Pawła Kukiza słów użył także Kuba Wojewódzki, który rozpisywał się na Facebooku o... całowaniu.

Paweł Kukiz wykonywał kiedyś numer Całuj mnie. Teraz już wiemy kogo i w co. Jest mi wstyd. Za moją naiwność i głupie sentymentalne koleżeństwo. Za punk rocka. Za te wszystkie wspólne lata. Za Jarocin 93. Za wieczorne rozmowy. Za gówniarski idealizm. - napisał.

Piotr Gąsowski - kolejny "dawny" kolega Pawła Kukiza, oficjalnie poinformował o zakończeniu ich przyjaźni, jednocześnie wyrażając - nieco prześmiewczo - nadzieję, iż polityk zmaga się z poważnymi problemami natury psychicznej.

Paweł! Będę Cię bronił... powiedz, że jesteś chory, że zwariowałeś, że masz chwilowe zaćmienie świadomości... że ty to nie ty, tylko twój dwubiegunowy kuzyn... tylko w takim przypadku będę w stanie cię usprawiedliwiać. Ale jeśli tego nie zrobisz... żal mi będzie ciebie! A historia oceni cię bezwzględnie, bo wszystko, co mogłeś... przesr**eś! Twój były kolega Gąs  

- napisał na Instagramie.

Piotr Gąsowski do Pawła Kukiza

logo Tu się dzieje