18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Źle z nim?

Lech Wałęsa PRZEMÓWIŁ ZE SZPITALA. Co się dzieje?

10.08.2022  16:40
Lech Wałęsa trafił do szpitala, ale już przemawia do internautów
Lech Wałęsa trafił do szpitala, ale już przemawia do internautów Fot: Piotr Hukalo/East News

Lech Wałęsa trafił ostatnio do szpitala, czym wprawił w stan alarmowy swoich najbliższych. Teraz były prezydent sam odzywa się do internautów. Czego trzeba mu w czasie hospitalizacji?

Niedawno były prezydent poinformował, że przebywa w szpitalu. Jego stan przeraził nie tylko Polaków, ale przede wszystkim najbliższe mu osoby. Co było powodem nagłej hospitalizacji?

Lech Wałęsa trafił do szpitala, ale już przemawia do internautów

W pewnym wieku każde zdrowotne zawirowanie jest bardzo niebezpieczne. Lech Wałęsa nie stracił jednak właściwej sobie energii i nawet o pobycie w szpitalu poinformował internautów samodzielnie.

Bywa i tak...

- czytamy pod zdjęciem Lecha Wałęsy, opublikowanym na Facebooku, gdzie były prezydent leży na szpitalnym łóżku.

Zięć Lecha Wałęsy informował, że w jego przypadku doszło do omdlenia, które lekarze postanowili dokładnie sprawdzić. Lech Wałęsa nie przestaje trzymać ręki na pulsie i ponownie odzywa się do internautów, chociaż jego hospitalizacja trwa.

I jeszcze trochę... . Dziękuję za dobre słowa, myśli i modlitwę.  Wszystko to się bardzo przyda...

– napisał pod nowym zdjęciem były prezydent.

Niestety, na fotografii widać, że Lech Wałęsa naprawdę nie czuje się dobrze. Jest znacznie osłabiony i dużo bardziej blady. Mamy nadzieję, że uda mu się szybko z tego wyjść i wrócić do swoich ulubionych obowiązków.