18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wściekną się czy zlękną?

"Minister alfons, marszałek pedofil". Ostry atak w PiS

28.10.2019  08:49
"Minister alfons, marszałek pedofil". Ostry atak w PiS
"Minister alfons, marszałek pedofil". Ostry atak w PiS Fot: Wikipedia

Były prezydent Polski Lech Wałęsa po raz kolejny atakuje PiS. Tym razem jest jednak dużo ostrzej niż zwykle. Padły poważne oskarżenia.

Z pozoru niewinny post na Facebooku, udostępniony na tablicy polityka, może być dla Lecha Wałęsy gwoździem do trumny. Nikogo nie zdziwi bowiem, jeśli politycy PiS nie odpuszczą byłemu prezydentowi i zechcą pociągnąć go do odpowiedzialności karnej. Dlaczego? Bo padły naprawdę poważne oskarżenia.

Wałęsa ostro o PiS

W ostatnim poście Lech Wałęsa nie tyle sugeruje, co oskarża polityków PiS o popełnianie poważnych przestępstw - od prowadzenia domu publicznego i sutenerstwo, po pedofilię.

Szef NIK ma burdel, premier handluje ziemią, większość ministrów po wyrokach, marszałek pedofilem, prezydent błaznem. Co to za kraj?

- widnieje od niedzieli na Facebooku Lecha Wałęsy.

Oskarżenia Wałęsy mogą zakończyć się dla niego w sądzie. Albo i nie... wszak ten musiałby udowodnić, że we wpisie były prezydent kłamie. Tymczasem sprawa kamienicy Mariana Banasia i mieszczącego się w niej domu publicznego, choć głośno komentowana w mediach, w sądzie raczej się nie skończy. To, że premier Morawiecki nabył działkę za bezcen, ujawniono już dawno. Część ministrów PiS faktycznie jest po wyrokach, a domniemana pedofilia marszałka Kuchcińskiego raczej nigdy nie zostanie zbadana (dowody podobno zniknęły).

Tymczasem komentujący wpis Wałęsy na Facebooku nie mają złudzeń - twierdzą, że choć w ostrych słowach, to jednak tym razem prezydent powiedział całą prawdę.

Oto Polska właśnie - piszą w komentarzach. - To prawda, wstyd mi za nich.

Czytaj także
Przeczytaj więcej