18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Elektryk chce, by zaiskrzyło

Wałęsa szykuje inwazję Warszawy? To może być MASAKRA

Wojciech Kozicki
19.01.2020  15:04
Lech Wałęsa chce bitwy w Warszawie? Ostry wpis na Twitterze
Lech Wałęsa chce bitwy w Warszawie? Ostry wpis na Twitterze Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Lech Wałęsa, chociaż już wybiera się w zaświaty, to wciąż próbuje zniszczyć PiS. Obrażanie braci Kaczyńskich i groźby nic nie dały, więc były prezydent zamierza użyć siły. Czyżby szykowało się kolejne powstanie warszawskie?

Lech Wałęsa, chociaż już szykuje się na śmierć, wciąż martwi się o Polskę. PiS i Jarosław Kaczyński najwyraźniej powodują u niego wyjątkowe obrzydzenie i wąsaty elektryk  jest gotowy na wszystko, by obalić rząd. Sam może jedynie obalić „coś innego”, więc zaapelował do Polaków, by przeprowadzili z nim atak na Warszawę. Szykuje się powstanie wałęsowskie?

Ja Lech Wałęsa proszę wszystkich ludzi walczących i budujących w 1980 r Solidarność musimy zrobić wszystko by jak najszybciej odstawić obecnie urzędujących w obrębie władz .To co wyprawiają i jak to wyprawiają. To jest niszczenie naszych osiągnięć i przeciw interesowi Ojczyzny – napisał Lech Wałęsa na Twitterze. (pisownia oryginalna)

To nie pierwszy raz, gdy były prezydent wygłasza orędzie do narodu w mediach społecznościowych. Przypominamy, że w grudniu oburzyła go reforma sądownictwa i wzywał do „milionowego marszu i zrobienia porządku”. Zadeklarował, że będzie przywódcą tej akcji.

W 2018 roku ostrzegał, że przyjedzie do Warszawy w obronie Sądu Najwyższego i jeśli zajdzie potrzeba, użyje broni przeciw policji. Jak widać, były prezydent uparcie chce bronić Polski przed Kaczyńskim. Ale może już zacząć bronić Lecha Wałęsy przed nim samym?

Będę chciał zrobić to pokojowo, ale jeśli ktokolwiek w tym policja stanie mi na przeszkodzie, będę walczył i bronił się. Przypominam, że mam broń i pozwolenie do obrony osobistej. Policja nie może wykonywać rozkazów w obronie łamiących konstytucji. LW" – napisał Wałęsa na swoim Facebooku. (pisownia oryginalna).