18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

rozwód?

Lech Wałęsa doradza żonie: ZNAJDŹ SOBIE NOWSZY MODEL

11.09.2021  18:26
Lech Wałęsa szykuje się do odlotu
Lech Wałęsa szykuje się do odlotu Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Lech Wałęsa czuje nadchodzący kres życia i spisuje instrukcję postępowania. Poleca własnej żonie poszukanie sobie nowego partnera, bo on już gotowy jest na "odlot".

Były prezydent i legenda Solidarności szykuje się do ostatniej podróży - na tamten świat. Skąd takie przygotowania? Od pewnego czasu powtarza uparcie, że zrobił już wszystko, co miał do zrobienia i jest zmęczony, pora na niego. Teraz znów wybiega myślami w przyszłość i w imieniu małżonki planuje, co też pani Danuta powinna uczynić, gdy owdowieje.

W rozmowie z "Wprost" Lech Wałęsa orzekł, że gdy już przyjdzie kres jego życia, jego małżonka nie może być sama. Powinna jak najprędzej znaleźć sobie nowego partnera, najlepiej nowszy, młodszy i sprawniejszy model.

Przysięgała mi miłość do grobowej deski. Tylko do tego momentu będę wymagał, potem to już nie [...]. Czas na odnowę. Na młodszy model - oznajmił.

Wałęsa szykuje się do "odlotu""

Co ciekawe, w listopadzie przypada 52 rocznica ślubu Lecha i Danuty Wałęsów i już na nią mężczyzna nie robi żadnych planów, bo "szykuje się do odlotu".

A jednak polityk, choć ponoć wyczuwa nadchodzącą śmierć, pozostaje wybitnie aktywny, pracuje, wykłada (również za granicami kraju) i ani myśli z tych czynności rezygnować.

Nie męczy mnie to, co lubię robić. Lubię dziewczyny, lubię wykłady, dlatego to znoszę dobrze. Zwolnienia lekarskie biorę, gdy nie chcę gdzieś pójść - oznajmił.

Czytaj także