18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zawrzało

Wałęsa grozi Kaczyńskiemu śmiercią?! Chce go USUNĄĆ

Emilia Waszczuk
16.10.2020  18:17
Lech Wałęsa straszy Jarosława Kaczyńskiego? Pisze o "fizycznym usunięciu"
Lech Wałęsa straszy Jarosława Kaczyńskiego? Pisze o "fizycznym usunięciu" Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Lecha Wałęsę znów poniosło? Były prezydent straszy szefa PiS. Grozi Jarosławowi Kaczyńskiemu "fizycznym usunięciem".

Lech Wałęsa i Jarosław Kaczyński zdecydowanie nie darzą się sympatią, co wielokrotnie pokazywali w ostatnich latach. Lech Wałęsa co rusz oznajmia, że Jarosław Kaczyński to największa kanalia w dziejach Polski. Jarosław Kaczyński robi z kolei wszystko, by zniszczyć legendę Lecha Wałęsy, usuwając go z podręczników do historii i umniejszając jego udział w obalaniu komunizmu.

Lech Wałęsa grozi śmiercią Jarosławowi Kaczyńskiemu?

Teraz panowie znów mają zatarg i to chyba bardzo poważny. Wniosek ten łatwo wysunąć można po przeczytaniu wpisu na Facebooku Lecha Wałęsy. Powiedzmy sobie szczerze: powiało grozą.

Oto bowiem Lech Wałęsa oznajmił: jest jeden sposób na pozbycie się prezesa PiS z Polski i polskiej polityki - jego fizyczne usunięcie. A jeśli ktoś się na to zdecyduje, chętnie mu pomoże.

Zawsze ostrzegałem przed Kaczyńskimi i ich kumplami. Zawsze uważałem, że prędzej czy później będzie tylko możliwość fizycznego ich usunięcia niezależnie od ceny. Jak będziecie przekonani, będę do dyspozycji - napisał Lech Wałęsa.

Wałęsa grozi Kaczyńskiemu? PiS odpowiada

Na słowa Lecha Wałęsy Jarosław Kaczyński oczywiście nie odpowiedział, zrobiła to za niego jedna z najwierniejszych obrończyń - Beata Mazurek. Europosłanka stwierdziła wprost: panu Wałęsie pomieszało się w głowie.

Podżeganie do przestępstwa, to zachowanie mafiozów. Ten haniebny wpis jest swoistym zleceniem na morderstwo. Nienawiść odbiera ludziom rozum, a wpis Lecha Wałęsy jest tego dobitnym przykładem - skomentowała na Twitterze.
Czytaj także