18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Z taką kasą to nie cienki Bolek

Mega pieniądze dla Wałęsy. Polski Bono ma nową pracę

Wojciech Kozicki
28.04.2022  20:28
Mega pieniądze dla Wałęsy. Polski Bono ma nową pracę

Życie gra ostatnio z Lechem Wałęsą w pokera, raz mu zabiera, a raz zabiera. Emerytura niska, pieniądze za wykłady zniknęły, a i zdrowie mu się sypie. Były prezydent może jednak odetchnąć z ulgą, bo Agencja Rozwoju Pomorza zapłaci mu gigantyczne honorarium

Lech Wałęsa ostatnio tylko narzeka na brak pieniędzy, a do tego donosi, że żona wydaje całą jego emeryturę. Polski Bono nazywał się wprost BANKRUTEM! Chyba jednak los się wreszcie odmienił, wreszcie ktoś chce mu zapłacić. Agencja Rozwoju Pomorza wynajęła go, by wygłosił przemówienie na stoisku i wziął udział w spotkaniach z amerykańskimi firmami z branży morskiej w wydarzeniach Offshore Technology Conference. Ile pieniędzy dostanie Wałęsa?

Ile zarabia Lech Wałęsa? Nowa praca w USA

Noblista pojawi się na targach Offshore Technology Conference W Houston w dniach 1-5 maja. Jako twarz stoiska oraz osoba użyczająca Agencji Rozwoju Pomorza ma podobno dostać wynagrodzenie w wysokości 168 ty. złotych. Jak możemy się domyśleć, pracodawca zapewne opłaci mu też koszty podróży do USA.

Portal trójmiasto.pl podaje, że Lech Wałęsa wygłosi dwa przemówienia: 3- i 15-minutowe. Jest również zobligowany, by wziąć udział w otwarciu stoiska oraz uroczystej kolacji z zaproszonymi gośćmi.

W tym roku nikt nie dostanie ode mnie prezentu, bo jestem bankrutem - mówił przed świętami. - Jeździłem i dorabiałem, to mi starczało, a teraz to się skończyło. Nie ma środków. Był czas, że miałem, to je rozdawałem. Rozdałem i stanąłem z pustą kieszenią – mówił niedawno Wałęsa.

logo Tu się dzieje