18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sto lat!

Dziś urodziny Lecha Wałęsy! Czego sobie zażyczył?

29.09.2021  13:22
Lech Wałęsa świętuje
Lech Wałęsa świętuje Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Lech Wałęsa ma dziś powody do świętowania. Były prezydent obchodzi urodziny! To niesamowite, czego sobie życzy. Czy polityk już zupełnie odleciał na orbitę?

Urodziny to zawsze bardzo miły dzień w życiu człowieka. Lech Wałęsa ma okazję dziś się o tym przekonać, bowiem obchodzi kolejny jubileusz. Jak wchodzić w nowy rok życia, to tylko z przytupem! Czego życzy sobie były prezydent?

Lech Wałęsa z całą pewnością ma całkiem sporo marzeń, ale niektóre pragnienia przebijają się na pierwszy plan. Warto również dodać, że z okazji urodzin byłego prezydenta często wyprawiano huczne imprezy. Obrosły one zasłużoną sławą!

Lech Wałęsa ma dziś urodziny!

Wałęsa od lat spędzał dzień urodzin z pompą, zawsze zapraszał masę gości. W rozmowie z „Super Expressem” lider Solidarności przyznaje jednak wprost, że w takim dniu zaczyna rozmyślać o przemijaniu. Czy to pesel tak wpływa na polityka?

W dniu urodzin myślę o przejściu na tamten świat i boję się tego przejścia

- mówi szczerze Lech Wałęsa. Jednocześnie dodaje, że po tej „drugiej stronie” może nie być tak wesoło, bo ma swoje za uszami. "Odpowiem za to, co nabroiłem. Czy dużo nabroiłem? Nie chcę się nawet nad tym zastanawiać..." - zaznacza wierzący polityk. Co będzie dla niego prawdziwym prezentem tego dnia? Tu zaczynają się zaskoczenia!

Dla mnie prezentem będzie moja żona Danuta 

– mówi wprost romantyczny jak nigdy Lech Wałęsa.

"Tak w ogóle, to nie pamiętam, że mam dziś urodziny. Nie przyznaję się, że żyję już prawie 80 lat. Czekam, czy następny dzień przeżyję. Jak wygląda mój dzień urodzin? Dzień, jak co dzień, a nawet jeszcze gorzej, bo sobie myślę: Jezus Maria, ile ja już żyję… I czy tam po drugiej stronie mnie nie chcą, czy boją się mnie?!" - kwituje Lech Wałęsa.

Wczuwacie się w jego nastrój?

Czytaj także