18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ponad prawem

Wałęsa przekazał ostatnią wolę. Zrobi ze swoim ciałem coś strasznego

26.02.2020  17:02
Wałęsa przekazał ostatnią wolę. Zrobi ze swoim ciałem coś strasznego
Wałęsa przekazał ostatnią wolę. Zrobi ze swoim ciałem coś strasznego Fot: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Lech Wałęsa przekazał ostatnią wolę na temat tego, co chce zrobić ze swoim ciałem. Ma niesamowicie kontrowersyjny pomysł, który jest nielegalny. Nie wydaje nam się jednak, by były prezydent zamierzał w tym wypadku ustąpić.

Lech Wałęsa coraz częściej myśli o śmierci i utrzymuje, że jest na nią przygotowany, a nawet na swój sposób nie może się tego momentu doczekać. Ciekawski były prezydent zdecydował już nawet, co zrobi ze swoim ciałem po śmierci.

Lech Wałęsa chce nakarmić sobą rybki

Nie spodoba się to władzom naszego kraju. Lech Wałęsa wymyślił sobie bowiem nielegalną w tym kraju formę pochówku. Warto przypomnieć, jakie zamieszanie pojawiło się w momencie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, kiedy rodzina zdecydowała się pochować go na terenie prywatnej posesji. Wałęsa ma znacznie odważniejszy plan.

Chcę, żeby mnie spalili. A co?! Mają mnie robaki jeść?! Od razu chcę się w proch zamienić, chcę być na morzu rozrzuconym, najlepiej w Bałtyku, niech rybki sobie pojedzą…

- zdradza swój plan Super Expressowi były prezydent.

Co prawda Lech Wałęsa stara się dbać o formę, dba o dietę i chodzi "na kijki", ale jak widać, jest w pełni pogodzony z tematem odchodzenia. Problem w tym, że jego bliscy będą mieli duży problem ze zrealizowaniem planu polityka.

Według polskiego prawa prochy mogą być przechowywane w kolumbariach, czyli naziemnych budowlach z grobami w ściennych niszach. Muszą znajdować się one na terenie cmentarza. Polska rzeczywistość to nie amerykański film.