18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Syn ujawnia

Lech Wałęsa przeżywa dramat. Grozi mu AMPUTACJA

19.08.2021  14:39
Lech Wałęsa w szpitalu
Lech Wałęsa w szpitalu Fot: WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News

Lech Wałęsa przeżywa prawdziwy dramat. W związku z cukrzycowymi powikłaniami były prezydent trafił do szpitala, a jego syn zdradza prawdę o stanie zdrowia ojca. W skrajnych przypadkach politykowi grozi nawet amputacja.

Lech Wałęsa od lat zmaga się z cukrzycą. To podstępna choroba, która czasami daje poważne powikłania. Były prezydent przekonał się o tym niedawno na własnej skórze. Trafił bowiem do szpitala, a stan jego zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Politykowi grozi nawet... amputacja.

Przeprowadzane są badania, zobaczymy, co będzie ze stopą ojca. Jest zagrożona. Ryzyko amputacji, niestety, istnieje

- mówi "Super Expressowi" Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta.

Lech Wałęsa zmaga się z cukrzycą

Stopa cukrzycowa, która zaatakowała prezydenta, wymaga dokładnych badań, stąd jego przedłużający się pobyt w szpitalu. Najbliższa rodzina jest przekonana, że schorzenie Lecha Wałęsy to bardzo zaawansowana sprawa.

Cała stopa wygląda słabo od dłuższego czasu, ale nigdy nie była tak zdiagnozowana jak teraz. Doszliśmy do takiego momentu, że możliwa jest niestety amputacja stopy u mojego ojca (...) Mam jednak nadzieję, że wszystko się dobrze skończy 

– mówił w rozmowie z „Super Expressem” poseł PO Jarosław Wałęsa.

"Przed nami kilka rodzinnych imprez, urodziny dzieci i mam nadzieję, że ojciec będzie w nich uczestniczył. Wierzę, że wszystko z ojcem będzie dobrze" – kwituje Jarosław Wałęsa. My również życzymy byłemu prezydentowi zdrowia.

Czytaj także