18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy musi donieść CV?

Lech Wałęsa szuka pracy. "Dorobić do chlebka"

Wojciech Kozicki
02.06.2020  14:19
Lech Wałęsa szuka pracy - zgłosił się pierwszy pracodawca
Lech Wałęsa szuka pracy - zgłosił się pierwszy pracodawca Fot: Wojtek Laski/East News

Koronawirus wywołał kryzys gospodarczy i nawet najbogatsi pojękują, że na kontach słychać już tylko echo bogactwa. Lech Wałęsa wyznał ile zarabiał przed epidemią i nie ukrywa, że teraz nie stać go na życie. Postanowił szukać pracy!

Jak poradził sobie Lech Wałęsa w czasie epidemii koronawirusa? Jeśli jego finanse porównamy do łanów zboża, to epidemia była bezlitosnym kombajnem. Wyznał w wywiadzie ile zarabiał na wykładach, ale jego żona wszystko przepuszcza. Słynny elektryk zaczął klepać biedę żyjąc jedynie ze „skromnej” emerytury. Chyba rzeczywiście jest ciężko, bo zdecydował się szukać pracy. Jak przyznał, dobre kontrakty pozwalały mu "dorobić do chlebka", ale teraz myśli o dodatkowym zarobku.

Lech Wałęsa szuka pracy

W wywiadzie dla „Faktu” były prezydent przedstawił swoje kompetencje. Czy z takim CV ktoś go zatrudni?

Ja jestem od traktora do internetu. Jestem dość szeroki w możliwościach, całe życie różnie pracowałem. Byłem elektrykiem, mechanikiem, działaczem związkowym, prezydentem, więc mam szeroki wachlarz możliwości –chwalił się Lach Wałęsa.

Jak podaje „Fakt”, znalazł się już pracodawca dla 77-letniego Wałęsy. Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług podobno jest gotowa od razu zatrudnić słynnego elektryka.

Zakres pracy, o ile pan prezydent wyrazi taką chęć, ustalimy wspólnie. Chcemy, by pomagał nam w walce o polski handel. To stanowisko stworzymy specjalnie dla niego. Może też liczyć na satysfakcjonującą pensję – obiecał Prezes rady Tadeusz Zagórski.

Zagłosuj

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze