18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Drogo!

Lech Wałęsa szuka pracy. BARDZO się ceni

16.04.2021  14:24
Lech Wałęsa szuka pracy
Lech Wałęsa szuka pracy Fot: WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News

Lech Wałęsa od dawna narzeka na ciężką sytuację ekonomiczną. Mimo wieku i wielu chorób - były prezydent postanowił wziąć teraz sprawy w swoje ręce i szuka pracy. Bardzo się jednak ceni i oczekuje kosmicznej wypłaty.

Lech Wałęsa od dawna podkreśla, w jak trudnej sytuacji finansowej się znalazł. Swego czasu ostrzegał nawet, że będzie żebrał, ale ostatecznie zmienił zdanie i postanowił poszukać pracy. Nie przeszkadza mu w tym wiek i pogarszający się stan zdrowia.

Niedawno Lech Wałęsa przeszedł operację serca i dochodząc do siebie, ma coraz to nowe pomysły na życie. Teraz szuka w internecie pracy. Robi to za pomocą portalu, który wspiera rozwój zawodowy osób po 50-tym roku życia. Ponieważ jednak były prezydent się ceni - za spotkanie z nim trzeba słono zapłacić.

Lech Wałęsa szuka pracy

Wszystko zaczyna się od portalu flexi.pl, który jest przeznaczony dla osób szukających pracy powyżej 50. roku życia. "Masz 50, 60, 70 lat? Pracuj elastycznie, jak lubisz. Znajdź pracę, pasję lub daj swoje ogłoszenie. Bądź flexi" - możemy przeczytać na facebookowym profilu strony. To właśnie w tym miejscu Lech Wałęsa postanowił poszukać dodatkowego zajęcia, dlatego zamieścił na stronie ogłoszenie o pracę ze swoim zdjęciem.

Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990 – 1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia autografy

- napisał Lech Wałęsa w ogłoszeniu.

W ogłoszeniu były prezydent podkreśla, ile kosztuje takie spotkanie. Ponieważ Lech Wałęsa jest świadomy swojej wartości - to tanio zdecydowanie nie będzie. Za jedno takie spotkanie należy zapłacić aż... 20 tys. złotych!

Mimo, że mam emeryturę prezydencką, ale też czuję, że chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dobrego imienia Polski w świecie. Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenia i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki

- dodaje.

Skusilibyście się na ofertę Lecha Wałęsy?