18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jestem już spakowany"

Lech Wałęsa umiera? Dramatyczny wywiad po operacji

Wojciech Kozicki
10.12.2019  08:12
Lech Wałęsa umie przewidzieć datę własnej śmierci? Legenda Solidarności i smutny wywiad
Lech Wałęsa umie przewidzieć datę własnej śmierci? Legenda Solidarności i smutny wywiad Fot: Facebook/Lech Wałęsa

Lech Wałęsa znowu szokuje. Przeszedł niedawno operację oka, a teraz czarno widzi swoją przyszłość. Ujawnił, że zna datę swojej śmierci i nie chce żyć dłużej. Czy były prezydent Polski ukrywa coś przed Polakami?

Lech Wałęsa i poruszający wywiad dla „Super Expressu”. 76-letni polityk donosi, że planuje żyć jeszcze tylko 5 lat. Czy operacja usunięcia zaćmy w gdańskiej klinice nie poszła zgodnie z planem i coś złego dzieje się z jego zdrowiem?

Jeszcze z pięć lat przetrzymam i więcej żywota nie planuję na tym świecie. Tak, daję sobie pięć lat życia – powiedział Lech Wałęsa w rozmowie z „Super Expressem”.

Twardy zawodnik - to nie cienki Bolek!

Wałęsa nie ukrywa, że ma zaplanowane wyjazdy za granicę, spotkania i wykłady na najbliższe 5 lat. Później chciałby już umrzeć („więcej żywota nie planuję na tym świecie”). Wyznał też, że w jego rodzinie jeszcze nikt nie żył tak długo jak on. Trzeba przyznać, Wałęsa nieźle daje radę i nie jest cienkim Bolkiem!

A jeśli będzie żył dłużej nić 5 lat? Przyznał, że wówczas „nie byłby zadowolony”. I chociaż wyznaczył sobie na śmierć dość odległy termin, to w jednym z niedawnych wywiadów powiedział, że jest już spakowany i gotowy do odejścia, a sprawy życiowe ma pozamykane.

Ja chcę nowości widzieć, oczekuję na przejście. Tu na tym świecie jestem już znudzony, ale tam mnie nie chcą jeszcze… - powiedział niedawno Wałęsa. (SE.pl)

Czytaj także