Doniósł o wszystkim na Facebooku

Lech Wałęsa w szpitalu. "Lekarze zdecydują"

Wojciech Kozicki
28.11.2019  13:18
Lech Wałęsa w szpitalu - dosniósł o wszystkim na Facebooku
Lech Wałęsa w szpitalu - dosniósł o wszystkim na Facebooku Fot: Facebook/Lech Wałęsa

Były prezydent Lech Wałęsa trafił do szpitala o czym sam doniósł na Facebooku. Informację potwierdza również jego były współpracownik Mirosław Szczerba. Jaki naprawdę jest jego stan zdrowia?

Lech Wałęsa po raz kolejny trafił do szpitala, o czym poinformował w mediach społecznościowych (Facebook). Wcześniej tę wiadomość przekazał również Mirosław Szczerba na Twitterze. Dodał, że o tym jak długo pozostanie na oddziale zadecydują lekarze.

Chciałbym państwa poinformować, że pan prezydent Lech Wałęsa jest na badaniach w szpitalu – napisał na Twitterze Mirosław Szczerba.

Nie wiadomo z jakimi dolegliwościami zmaga się była głowa państwa. Ostatnio starał się jednak schudnąć i dbać o zdrowie, m.in. grając na leśnych cymbałach. „Wirtualna Polska” przypomina, że ma również cukrzycę, niedawno przeszedł też zapalenie płuc, a w lutym 2008 r. w klinice Methodist DeBakey Heart and Vascular Center w Houston w Teksasie wszczepiono mu rozrusznik serca. Polityk najwyraźniej nie obawia się najgorszego i stwierdził niedawno, że chciałby umrzeć, ale nie chcą go "po drugiej stronie".

Już jestem spakowany, oczekuję na przejście. Ja chcę nowości i jestem już spakowany i oczekuję na przejście. Tu na tym świecie jestem już znudzony, ja chcę nowości widzieć, ale tam mnie nie chcą jeszcze - powiedział Lech Wałęsa.
Czytaj także