18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wywiezie go na taczce?

Wałęsa straszy Kaczyńskiego: IDĘ PO CIEBIE! Zapowiada grubą akcję

14.12.2019  14:06
Wałęsa straszy Kaczyńskiego: IDĘ PO CIEBIE! Zapowiada grubą akcję
Wałęsa straszy Kaczyńskiego: IDĘ PO CIEBIE! Zapowiada grubą akcję Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Legendarny przywódca Solidarności, który już kiedyś obalał niedemokratyczny rząd, chce to zrobić ponownie. Tym razem zaatakuje PIS, który - jak twierdzi - próbuje zaserwować Polakom komunę bis.

Najnowsze decyzje Prawa i Sprawiedliwości budzą ogromne kontrowersje. Partia dalej chce upolityczniać sądy i robi wszystko, by działały zgodnie z ich wytycznymi, zamiast z prawem. Teraz wymyślili, że nieposłusznych sędziów będą karać i wyrzucać z zawodu. A ludzie grzmią: to kolejny zamach na demokrację i niezależność sądów!

Wałęsa chce obalić komunę-bis

O tym, że PiS próbuje odebrać Polakom wolność, przekonany jest Lech Wałęsa. Były prezydent dopiero co był w szpitalu, dopiero co mówił o własnej śmierci... Zdaje się jednak, że najnowsze wydarzenia w kraju mocno go ożywiły, bo już zapowiedział, że gotów jest obalać rządy dyktatu.

Wałęsa ostrzega więc Kaczyńskiego i PiS... IDĘ PO WAS.  Jeśli zajdzie taka potrzeba, twierdzi, że jest w stanie pokierować ruchem oporu i zorganizować milionowy marsz na Warszawę.

Przy okazji grudniowych rocznic nawołuję do pracy i szukania możliwości by jak najszybciej odsunąć obecnie rządzących Polską od wpływów na niszczenie osiągnięć i dorobku kraju. Wybory demokratyczne nie na wszystko pozwalają. Przekroczono możliwości demokratycznego decydowania. Za wszelką cenę nie można pozwolić na zniszczenie niezależnego sądownictwa. Dość ustępstw

- pisze Wałęsa na Facebooku.

Jeśli PIS uruchomi proces likwidacji sądownictwa wzywam do ponad milionowego marszu na Warszawę i zrobienia porządku będę na czele

- zapowiada legenda walki z komuną w Polsce.

logo Tu się dzieje