18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadciąga apokalipsa

Lech Wałęsa zapowiedział koniec świata. Niepokojące nagranie

26.01.2022  10:05
Lech Wałęsa zaniepokoił internautów
Lech Wałęsa zaniepokoił internautów Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kilka dni temu Lech Wałęsa poinformował o zakażeniu koronawirusem. Od tamtego czasu w mediach społecznościowych byłego prezydenta pojawiają się niepokojące treści. Przywódca Solidarności mówił już o uzależniających szczepieniach przeciw COVID-19, a ostatnio zapowiedział nawet koniec świata.

Lech Wałęsa mimo walki z COVID-19 nadal pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Jednak ostatnie wpisy 78-latka coraz bardziej niepokoją internautów. Na jego profilu ostatnio pojawił się m.in. wpis o tym, że szczepienia są jak narkotyki.

Szczepienia dziś, moim amatorskim zdaniem. Uzależniają jak narkotyki na dalsze przyjmowanie, powodują łagodniejsze chorowanie, ale nie wykluczają możliwości zainfekowania i to należy poprawić w szczepionkach - stwierdził były prezydent.

Słowa te nie spodobały się lekarzom, którzy tłumaczą, że żadne szczepionki nie uzależniają, a częstotliwość ich stosowania zależy od tego, przed czym mają chronić. Co ciekawe, to nie koniec kontrowersyjnych wpisów byłego prezydenta.

Wałęsa zapowiada koniec świata

Lech Wałęsa umieścił na Facebooku link do nagrania zatytułowanego "Lata istnienia tego świata można policzyć na palcach. Jezus Chrystus. Bóg Ociec. Żywy Płomień".

Podlinkowany film opowiada o tym, jak przygotować się zbliżający się sąd ostateczny. Część internautów odebrała jednak negatywnie nauki udostępniane przez przywódcę Solidarności.

Panie Prezydencie, podczas gorączki proszę odstawić komputer... Zdrowia serdecznie życzę - piszą internauci.

Niestety, ostatnio były prezydent nie ma dobrych wieści dla swoich fanów. Trzymamy kciuki, by wkrótce pojawiło się więcej pozytywnych informacji!