18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poważny powód

Lepper poparł Trzaskowskiego. Duda doprowadzony do pasji

08.07.2020  14:50
Lepper poparł Trzaskowskiego. Duda doprowadzony do pasji
Lepper poparł Trzaskowskiego. Duda doprowadzony do pasji Fot: Michal Dubiel/REPORTER

Tomasz Lepper postanowił wyrazić wprost swoje poparcie dla jednego z kandydatów na prezydenta Polski. Przypadło ono Rafałowi Trzaskowskiemu. Andrzej Duda, dla którego liczy się teraz każdy głos - zdecydowanie nie będzie zadowolony.

Tomasz Lepper w wyborach pięć lat temu nie poparł nikogo. W tych wyborach natomiast ma swojego kandydata - w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że postawi na Rafała Trzaskowskiego.

Andrzej Duda będzie zdecydowanie niezadowolony z takiego obrotu sprawy. Doskonale bowiem wie, że musi teraz dbać o absolutnie każdy głos poparcia. Syn zmarłego w 2011 roku Andrzeja Leppera popiera natomiast Rafała Trzaskowskiego. Ma ku temu poważny powód.

Tomasz Lepper popiera Rafała Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski odwiedził niedawno między innymi wieś Radzicz w woj. kujawsko-pomorskim. Szczególną uwagę poświęcił problemom polskich rolników.

Rząd PiS obiecywał zrównanie dopłat bezpośrednich dla rolników i nic takiego się nie stało. (…) Nasi rolnicy to są po prostu przedsiębiorcy, którzy mają takie same prawa i trzeba im po prostu pomóc. Dzisiaj trzeba pomóc tysiącom polskich rolników, którzy są przedsiębiorcami i mają polskie firmy, dbając o to, żeby Polska kwitła i mogła się rozwijać

– mówił Rafał Trzaskowski.

To właśnie na tym spotkaniu pojawił się Tomasz Lepper.

Rafał Trzaskowski jest bardziej kompetentną osobą, pokładam w nim większe nadzieje niż w Andrzeju Dudzie. Może w tym rolnictwie się wreszcie poprawi. Myślę, że o rolników bardziej dbałby Trzaskowski niż Duda. Ja nie dostałem tzw. suszowego, czyli wsparcia za straty w rolnictwie. Jestem Dudą zawiedziony. Pięć lat temu w ogóle nie głosowałem, teraz stawiam na Trzaskowskiego. Kibicuję mu i życzę wygranej! 

- mówił Lepper w rozmowie z "Super Expressem".

Myślicie, że rolnicy pójdą za jego głosem?