18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Scheuring-Wielgus ujawnia

Projekt w Sejmie: chcą adopcji dzieci przez pary homoseksualne

Wojciech Kozicki
24.06.2020  18:55
Lewica składa w Sejmie kontrowersyjny projekt
Lewica składa w Sejmie kontrowersyjny projekt Fot: Facebook/Joanna Scheuring-Wielgus - polityk

Joanna Scheuring-Wielgus w Radiu ZET z rozmachem prezentowała swoje poglądy i teorie. Chociaż odmówiła odpowiedzi na pytania o podatki, bo nie ma o nich pojęcia, to obficie wypowiedziała się o sprawach LGBT i adopcji dzieci przez pary homoseksualne  Okazuje się również, że… wstydzi się własnej rocznicy ślubu!

Joanna Scheuring-Wielgus zasłynęła tym, że oddała swoje ukochane psy do schroniska oraz tym, że nie zgadza się na dyktaturę kobiet. W najnowszym wywiadzie dla Radia ZET Beata Lubecka przypomniała, że Lewica złożyła w Sejmie projekt o równości małżeńskiej. Zawarta jest w nim także adopcja dzieci przez pary homoseksualne.

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne w Polsce - nowy projekt

Jestem bardzo dumna z tego, że taki projekt pojawił się w Sejmie. Cieszę się, że mogłam swoją twarzą pokazać poparcie dla tego projektu. To bardzo symboliczny moment – powiedziała Wielgus. (radiozet.pl)

Prowadząca wywiad Beata Lubecka zwróciła uwagę, że projekt nie ma szans na realizację przy obecnej większości parlamentarnej. Scheuring-Wielgus się tym nie martwi i uważa, że projekt zapowiada zmiany, które wkrótce wyłapią inne środowiska polityczne, nawet konserwatywne.

Podkreśliła, powołując się na badania, że polskie społeczeństwo jest „mega otwarte”. Jej zdaniem aż 60% ludzi w Polsce chce związków partnerskich i wprowadzenia równości małżeńskiej. Ubolewa również, że nikt nie stanął za Robertem Biedroniem, gdy prezydent Duda "odzierał środowisko LGBT z godności".

Wspomniała także o młodych ludzi popełniających samobójstwa z powodu dyskryminacji, po czym skróciła wywiad i pobiegła na fitness.

Za kilka dni mam rocznicę ślubu z moim mężem. Jestem szczęśliwa, zakochana. Głupio mi będzie powiedzieć o tym publicznie. Jest mi wstyd za polityków, którzy nie rozumieją, co przeżywa 2,5 miliona osób - powiedziała Scheuring-Wielgus w Radiu ZET.

Joanna Scheuring-Wielgus i wywiad dla Radia ZET:

Zagłosuj

Czy wspólne kąpiele dorosłych nudystów i dzieci to dobry pomysł?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze