18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec ministra?

Łukasz Szumowski ZREZYGNUJE?! Ma "ostatnią misję"

19.06.2020  12:04
Łukasz Szumowski ZREZYGNUJE?! Ma "ostatnią misję"
Łukasz Szumowski ZREZYGNUJE?! Ma "ostatnią misję" Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Łukasz Szumowski ma do wykonania jeszcze jedną, ostatnią misję. Czyżby potem obecny minister zdrowia planował porzucić swoje stanowisko? Osoba z jego otoczenia wypowiedziała się bardzo dosadnie.

Łukasz Szumowski w opiniach Polaków mieni się niczym kameleon. Rozpoczął od zdobycia ogromnego szacunku rodaków i zaufania społecznego, by płynnie przejść do niechęci i ogólnopolskiego braku poparcia.

Łukasz Szumowski wkrótce ZREZYGNUJE ze stanowiska?!

Obecny minister zdrowia być może ma dość wszystkiego, co się wokół niego dzieje, a może po prostu zrobił już wszystko, co chciał. Nie widać też, żeby Łukasz Szumowski pomagał prezydentowi Andrzejowi Dudzie w jego kampanii wyborczej. Z resztą osobiście zakomunikował mu, że nie będzie tego robił.

Łukasz wiedział, że prezydent może stracić na tym wizerunkowo, bo jego przeciwnicy mu nie odpuszczą. Zrobił to z czystych intencji, dla dobra prezydenta. Łukasz miał Andrzejowi zakomunikować to w dosadnych, żołnierskich słowach

- mówi dla "Super Expressu" osoba z otoczenia ministra. 

Minister zdrowia jest ponadto zdania, że w niektórych regionach polski wybory prezydenckie wchodzą w grę wyłącznie w formie korespondencyjnej.  To wszystko nie brzmi jak narracja obecnej partii rządzącej. Podobno z resztą polityka nieco przerasta najbardziej znanego w kraju kardiologa.

Myślał o dymisji, ale odpuścił. To było jeszcze przed pandemią. Później wziął na klatę walkę z koronawirusem

- zaskakująco zdradził rozmówca portalu.

W jego opinii Łukasz Szumowski zrezygnuje, kiedy wykona swoją ostatnią misję - wypędzi koronawirusa z kraju.

Wojna z koronawirusem to jego ostatnia misja w rządzie

- stwierdził.

Pozostaje nam życzyć powodzenia.

Przeczytaj więcej
Komentarze