18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczeni?

Szumowski ma COVID-19. Przyjaciel ujawnia jego stan

28.09.2020  19:21
Łukasz Szumowski ma koronawirusa
Łukasz Szumowski ma koronawirusa Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Były minister zdrowia jest w gronie osób chorych na COVID-19. Nikt nie chce mówić, jak realnie czuje się polityk, ale teraz przyjaciel rodziny ujawnia jego prawdziwy stan.

Łukasz Szumowski ma koronawirusa i ta wiadomość wstrząsnęła dziś całą Polską. Były minister zdrowia urzędował w czasie, kiedy w kraju zaczynała się pandemia i można mieć wiele uwag do jego sposobu zarządzania kadencją.

Jeszcze niedawno, tuż po dymisji, Łukasz Szumowski był na urlopie w Hiszpanii. Była to kontrowersyjna decyzja, bowiem resort zdrowia odradzał tę destynację wszystkim Polakom jako niebezpieczny kierunek wyjazdów. Najwyraźniej dzielnemu kardiologowi wirus był niestraszny. Jak na tym wyszedł? Sam oceni.

Łukasz Szumowski ma koronawirusa. Jak się czuje?

Łukasz Szumowski nic sobie z tego nie robił, a teraz wiele osób łączy jego wakacje z chorobą. Wiadomo także, że niektóre osoby z rodziny byłego ministra również zapadły na COVID-19.

Panuje zmowa milczenia - oficjalnie nic nie wiadomo o tym, gdzie Szumowski się zaraził, ani jak się teraz czuje. Oczywiście w takiej sytuacji zawsze znajdzie się ktoś, kto chce zaspokoić potrzeby rodaków, względem ich należytego oświecenia.

Tym razem informatorem jest bliski przyjaciel rodziny Łukasza Szumowskiego. Jak zdradzał on na łamach Super Expressu:

Łukasz czuje się dobrze, chorobę przechodził właściwie bezobjawowo. Izolacja kończy mu się jutro.

Rodzina Łukasza Szumowskiego również ma się aktualnie czuć dobrze, a on sam jest przekonany, że zaraził się już w Polsce, po powrocie ze słonecznej Hiszpanii, w której koronawirus wciąż szaleje.

Życzycie mu zdrowia?

Przeczytaj więcej
Komentarze