18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

strach obleciał?

Łukasz Szumowski UCIEKA Z MINISTERSTWA ZDROWIA!

29.07.2020  11:14
Łukasz Szumowski odejdzie z Ministerstwa Zdrowia
Łukasz Szumowski odejdzie z Ministerstwa Zdrowia Fot: Kancelaria Premiera

Minister Zdrowia do dymisji? Nic z tego, sam planuje odejść. Nie z powodu szalejącej epidemii, nie z powodu szemranych transakcji i kolejnych afer. Bo się zmęczył.

Jak nieoficjalnie donosi RMF FM, Łukasz Szumowski ma dość bycia na świeczniku i chce opuścić tonący statek. Ministerstwo Zdrowia zalicza od kilku miesięcy same podtopienia, afera goni aferę, znikają grube miliony, respiratory widmo nie docierają do szpitali, a kontrahenci resortu okazują się rodziną ministra, jego kolegami albo... handlarzami nielegalną bronią.

Już wiadomo, że na jesień planowana jest rekonstrukcja rządu. Jednym z nazwisk, które miałyby zniknąć z listy ministrów, jest właśnie Łukasz Szumowski. Premier Mateusz Morawiecki jest jednak z kolegi bardzo zadowolony i jego wymiany nie chce...

Koniec ministra Szumowskiego?

Jak podaje RMF (powołują się na informatorów z Kancelarii Premiera) Łukasz Szumowski chce odejść z resortu zdrowia. Powodem ma być zmęczenie. Nie pracą, a dociekliwością mediów - nie podoba mu się, że ktoś ciągle drąży temat zakupu trefnych maseczek, domaga się informacji o finansach jego żony czy dopytuje o działalność brata.

Wolałby nieco usunąć się w cień - móiw rozgłośni informator.

logo Tu się dzieje