18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Beztroskie wakacje

Szumowski odpoczywa na rajskiej wyspie. Polska przegrywa z pandemią

26.08.2020  11:53
Szumowski odpoczywa na rajskiej wyspie. Polska przegrywa z pandemią
Szumowski odpoczywa na rajskiej wyspie. Polska przegrywa z pandemią Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Łukasz Szumowski nie opłakuje swojego odejścia z resortu zdrowia, przeciwnie. Aktualnie były minister odpoczywa na rajskiej, hiszpańskiej wyspie. Co ciekawe, od września Polakom nie będzie tak łatwo odpoczywać za granicą.

Łukasz Szumowski porzucił swoje stanowisko, chociaż zarzekał się, że nie zrezygnuje z bycia ministrem, póki nie pokona pandemii w Polsce. Najwyraźniej jednak zmienił zdanie i zdecydował, że odpoczynek jest mu bardziej potrzebny niż Polakom ratunek.

W kraju dzieje się źle. Doniesienia o kolejnych przypadkach zachorowań na koronawirusa mnożą się dosłownie jak grzyby po deszczu. Tymczasem nasz tonący statek został bez kapitana.

Łukasz Szumowski odpoczywa na rajskiej wyspie

Łukasz Szumowski odpoczywa na rajskiej, hiszpańskiej wyspie, najwyraźniej nie przejmując się pogarszającą sytuacją w Polsce. W sieci krąży fotografia beztroskiego, byłego szefa resortu zdrowia.

Co ciekawe, już niedługo Polakom bardzo trudno będzie wyjechać na odpoczynek zagraniczny, z uwagi na zmieniające się przepisy i nowe obostrzenia. Najwyraźniej Łukasz Szumowski doskonale wiedział, kiedy warto wyjechać.

Jak Waszym zdaniem spisał się na swoim dotychczasowym stanowisku?

Przeczytaj więcej
Komentarze