18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Takie powitanie

Łukasz Szumowski przerwał urlop, ale ma czas na MIZIANIE

31.07.2020  11:21
Łukasz Szumowski przerwał urlop, ale ma czas na MIZIANIE
Łukasz Szumowski przerwał urlop, ale ma czas na MIZIANIE Fot: Facebook/Ministerstwo Zdrowia

Łukasz Szumowski z powodu rekordowej liczny zakażeń koronawirusem, przerwał urlop. Zanim jednak weźmie się za zwoływanie sztabu kryzysowego - ma czas na mizianie.

Łukasz Szumowski wrócił pilnie do Warszawy, przerywając swój urlopowy odpoczynek. Musiał to zrobić, ponieważ w Polsce padły dwa ponure rekordy zachorowań na koronawirusa. Dzisiejszy bilans przeraził niejedną osobę.

Nim jednak minister zabierze się do pracy i powie nam, jak mamy żyć przez następne tygodnie, ma jeszcze czas na osobiste przyjemności. Do stolicy dotarł wraz ze swoim synem i dwoma ochroniarzami. 

Łukasz Szumowski ma czas na mizianie

Kiedy zjawił się pod domem, przy furtce radośnie powitał go najlepszy przyjaciel człowieka, jego ukochany pies. Łukasz Szumowski wie, że czekają go teraz bardzo intensywne dni i godziny, dlatego mizianiem pupila starał się zniwelować stres.

Niestety, chwile radości nie trwały długo. Kilka minut później przebrany w garnitur Szumowski znowu pojawił się przy furtce, by wyruszyć na ważne i pilne spotkania w sprawie pandemii.

Jadę do premiera na naradę

– rzucił w stronę reportera Faktu, po czym wsiadł do limuzyny i odjechał.

Naprawdę będzie w stanie nas uratować?

Przeczytaj więcej
Komentarze