18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za radość

Wyspany Szumowski się cieszy: "Epidemia w Polsce jest przesunięta"

05.05.2020  12:52
Wyspany Szumowski się cieszy: "Epidemia w Polsce jest przesunięta"
Wyspany Szumowski się cieszy: "Epidemia w Polsce jest przesunięta" Fot: Piotr Molecki/East News

Łukasz Szumowski po raz pierwszy od dawna wygląda na wyspanego i nieco bardziej wyluzowanego. Wszystko dlatego, że ma dla nas garść rewelacyjnych informacji.

Łukasz Szumowski od tygodni walczy z pandemią koronawirusa w Polsce. Stał się dosłownie twarzą naszego dramatu i robił wszystko, by załagodzić tragiczne skutki zarazy. Przez cały ten czas wyglądał jak ktoś, kto nie zaznał nawet chwili snu.

Łukasz Szumowski ma dla nas dobre wieści

W końcu jednak Łukasz Szumowski wygląda na wyspanego i szczęśliwszego. Minister Zdrowia ma dla nas informacje, które możemy uznać za światełko w tunelu. Jego zdaniem epidemię w Polsce możemy uznać za przesuniętą.

My nadal nie jesteśmy na tyle zaawansowani w epidemii, można powiedzieć, że epidemia jest przesunięta, ale też mamy stosunkowo łagodny jej przebieg

- powiedział Łukasz Szumowski w wywiadzie dla telewizji TVN24.

Dobrze wiedzieć, że on widzi w dramatycznych liczbach coś dobrego. Jeszcze wczoraj apelował o robienie jak największej liczby testów, miejmy nadzieję, że po zastosowaniu się do tych wytycznych nagle nie okaże się, że pandemia w Polsce szaleje drastycznie.

Przeczytaj więcej
Komentarze