18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nokaut

Łukasz Szumowski się nie pozbiera? Dostał cios od znanego polityka

29.08.2020  14:53
Łukasz Szumowski się nie pozbiera? Dostał cios od znanego polityka
Łukasz Szumowski się nie pozbiera? Dostał cios od znanego polityka Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Łukasz Szumowski ma ostatnio intensywny czas. Podał się do dymisji, a teraz odpoczywa w ogarniętej pandemią Hiszpanii. Tymczasem inni politycy komentują jego zachowanie. Najmocniej były minister oberwał od Donalda Tuska.

Łukasz Szumowski ma za sobą bardzo burzliwą kadencję. Były już minister zapowiadał, że nie złoży rezygnacji do momentu, aż problem koronawirusa nie zniknie z Polski.

Tymczasem mamy rekordowe wzrosty zachorowań, a Łukasz Szumowski nie tylko podał się do dymisji, ale już nawet wyjechał z Polski do miejsca, które podobno jest ogarnięte pandemią. Do tego stopnia sytuacja w Hiszpanii ma być zła, że PiS planuje zakazać lotów w tym kierunku.

Spokojnie, były minister zdąży do tego momentu wrócić.

Łukasz Szumowski oberwał od Tuska

Nic dziwnego, że w sytuacji, w której pomimo swoich gorących zapewnień, Szumowski opuścił stanowisko w kryzysie - pojawia się mnóstwo komentarzy na temat jego decyzji.

Najmocniej w byłego już ministra uderzył Donald Tusk, który od dłuższego czasu na swoim Twitterze nie szczędzi polskim politykom ciętych komentarzy. Tym razem cały internet pokłada się ze śmiechu.

Poczucie humoru najwyraźniej Tuska nie opuszcza. Jak Wy oceniacie minioną kadencję Łukasza Szumowskiego?

Przeczytaj więcej
Komentarze