18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Burza w sieci

Łukasz Szumowski wywołał kolejny skandal. Kombinacje zagraniczne?

27.08.2020  12:28
Łukasz Szumowski wywołał kolejny skandal. Kombinacje zagraniczne?
Łukasz Szumowski wywołał kolejny skandal. Kombinacje zagraniczne? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Łukasz Szumowski dopiero co podał się do dymisji, ale już wywołał kolejny skandal. Były minister zdrowia ma realnie coś wspólnego z zagranicznymi kombinacjami? Internauci nie posiadają już wątpliwości.

Łukasz Szumowski dopiero co podał się do dymisji po swojej mocno burzliwej kadencji, a już wywołał kolejny skandal. Po trudach ministrowania, najbardziej znany kardiolog w Polsce udał się na urlop.

Problem w tym, że Łukasz Szumowski wypoczywa na słonecznej, hiszpańskiej wyspie, a rząd już zapowiada, że pobyt tam jest zbyt niebezpieczny w obliczu pandemii i zamierza zakazać zwykłym Polakom lotów w tym kierunku.

Łukasz Szumowski wywołał skandal

Co jednak ciekawe, zakaz miał wejść w życie 26 sierpnia, ale ostatecznie zdecydowano, że stanie się tak dopiero 1 września. Czujni internauci zwrócili uwagę, że może mieć to związek z pobytem Szumowskiego na urlopie. Byli wściekli.

Myślicie, że Polacy mu to wybaczą? Chociaż tak naprawdę należałoby zadać sobie pytanie, czy Łukasz Szumowski w ogóle przejmie się krążącymi w sieci oskarżeniami.

Przeczytaj więcej
Komentarze