18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Idzie wojna?

MON się zbroi?! W Warszawie budują TAJNE garaże dla czołgów

21.11.2019  10:09
MON się zbroi?! W Warszawie budują TAJNE garaże dla czołgów
MON się zbroi?! W Warszawie budują TAJNE garaże dla czołgów Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

MON buduje tajne garaże dla czołgów w Warszawie. Na naszych oczach dzieją się rzeczy bardziej niż niepokojące. Czyżby rząd potajemnie się zbroił?

MON ponad dwa lata temu do garnizonu w podwarszawskiej Wesołej sprowadził najnowocześniejsze czołgi polskiego wojska - Leopard 2A5. Aktualnie bardziej niepokojące jest to, że teraz podpisano umowę na budowę odpowiednich bunkrów. Podczas, gdy my żyjemy we względnym spokoju - możliwe, że dzieją się rzeczy straszne.

MON w tajemnicy buduje bunkry?! 

Wiemy już, że na świecie są kraje, które mają do dyspozycji śmiercionośną broń. Do tego rząd niedawno zakupił zapasy tabletek z jodem jak na wojnę atomową, a teraz... budowane są w Warszawie garaże na czołgi. Czym to jest, jeśli nie wojennymi niepokojami? 

MON robi tajemnicę ze swoich działań, co tym bardziej daje nam wszystkim do myślenia. Nie wiadomo właściwie niczego - kiedy garaże powstaną i ile będą kosztować. Nie padła ani jedna oficjalna informacja. Jedyny fakt, to wiadomość Mariusza Błaszczaka zamieszczona na Twitterze.

Co wyjątkowo ciekawe, chociaż MON trzyma sprawę w tajemnicy, bez najmniejszego problemu można znaleźć w sieci standardowe dokumenty dotyczące postępowania ws. wykonanie ich projektu. Przetarg przeprowadził w ubiegłym roku Stołeczny Zarząd Infrastruktury.

Z informacji tych wynika, że bunkry powstać mają w jednostce w podwarszawskiej Wesołej. Wygląda na to, że temat (bardzo również kosztowny) jest mocno niewygodny dla MON i politycy wolą spuścić na to zasłonę milczenia. Czujecie, że może nam zagrażać jakieś niebezpieczeństwo? 

Przeczytaj więcej
Komentarze