18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

płacze ze szczęścia

Maciej Stuhr ociera łzy środkowym palcem i wysławia PiS [WIDEO]

Emilia Waszczuk
14.02.2020  19:55
Maciej Stuhr ociera łzy środkowym palcem i wysławia PiS [WIDEO]
Maciej Stuhr ociera łzy środkowym palcem i wysławia PiS [WIDEO] Fot: Instagram/Maciej Stuhr

PiS to wspaniała partia, a jej politycy wiedzą, czego Polacy potrzebują najbardziej. Zrozumiał to sceptyczny dotąd Maciej Stuhr, który opublikował w mediach społecznościowych wymowne wideo.

Maciej Stuhr znany jest nie tylko z ogromnego dorobku artystycznego, ale też z głośnego krytykowania rządów PiS. Często komentuje polską rzeczywistość, chętnie bierze też udział w protestach. Teraz jednak PiS podziękował.

Na Instagramie i Facebooku aktora pojawiło się w piątek wzruszające nagranie. Na nim zapłakany Stuhr wysławia ostatnią decyzję PiS o przekazaniu TVP 2. miliardów złotych...

Kochani, przepraszam, wzruszyłem się. Sejm przeznaczył 2 miliardy na Telewizję Polską. Cudowna wiadomość, dziękujemy bardzo

- mówi aktor, ocierając łzy środkowym palcem.

W filmie pojawiła się też ostra krytyka opozycji, która nie wie, co jest dla Polaków najważniejsze. Głupcy myśleli, że obywatelom potrzeba sprawnej służby zdrowia! Naiwni!

To opozycja chce, byśmy byli na jakiejś onkologii, a Sejm dba o to, żebyśmy mieli, co pooglądać - powiedział.

Stuhr pozdrawia TVP

Chwilę później, dalej, wymownie ocierając oczy środkowym palcem, Maciej Stuhr pozdrowił prezesa TVP i jego oddanych pracowników. Wymienił tych najważniejszych, wysławiających PiS pod niebiosa.

Pozdrawiam Telewizję, Jacka Kurskiego, Panią Holecką, Panią kandydatkę na prezydenta lewicy... co ja mówię, "Lwicę Prawicy" - Ogórek. Przepraszam już mi się wszystko popier**liło

- wymieniał, płacząc. 

Środkowy palec Lichockiej hitem sieci

Film Macieja Stuhra to oczywiście ironiczna reakcja na ostatni popis posłanki Lichockiej z PiS. W czwartek wieczorem Sejm większością PiS przyznał TVP i Polskiemu Radiu dwa miliardy złotych dotacji. Opozycja wnioskowała, by pieniądze te przeznaczyć na służbę zdrowia, przede wszystkim na onkologię.

PiS woli jednak inwestować w swoje tuby propagandowe, niż dbać o zdrowie wyborców. Co o chorujących myśli partia, jednym palcem pokazała jej członkini, posłanka Lichocka.

W piątek jej środkowy palec stał się tematem numer jeden w mediach, a także przedmiotem żartów. Ludzie pozdrawiają się, pokazując sobie wiadomy palec, publikują zdjęcia i filmy z nim w mediach społecznościowych, i produkują memy. Do akcji śmiania się z PiS i posłanki Lichockiej (ta zawzięcie tłumaczy, że nic złego nie zrobiła, a jej gest nie był wulgarny) dołączyły też gwiazdy.  

Przeczytaj więcej
Komentarze