18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nowa polityczna zażyłość

Macierewicz ma nowego pupila? Starszy niż zwykle, ale już iskrzy

21.11.2019  16:10
Macierewicz ma nowego pupila? Starszy niż zwykle, ale już iskrzy
Macierewicz ma nowego pupila? Starszy niż zwykle, ale już iskrzy Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Antoni Macierewicz lubi otaczać się młodszymi mężczyznami, widać praca z nimi przynosi mu radość. I wszystko wskazuje na to, że znalazł sobie kolejnego przyjaciela - tym razem jednak nie w polityce, a w show biznesie.

Edmund Janniger, Bartłomiej Misiewicz, a teraz on? Zdaje się, że Antoni Macierewicz znalazł kolejnego, wiernego towarzysza. Zaczęło się od pochwal polityka, teraz polityk chwali jego. Czy to już oznacza kolejny, charakterystyczny i dość zaskakujący duet w polskiej polityce?

Nowy pupil Antoniego Macierewicza nie jest tak młody jak jego poprzednicy. Edmunt Janniger ma dziś 23 lata, a gdy zaczynał współpracę z Macierewiczem, był jeszcze nastolatkiem. Bartłomiej Misiewicz ma lat 29, a przecież też spędził u boku swego przełożonego kilka lat życia. Teraz przyszła zdaje się kolej na następną medialno-polityczną zażyłość. Właśnie mocno zaiskrzyło między panem Macierewiczem i eks-aktorem jednej roli, przyjacielem gangsterów i byłym chłopakiem Joli Rutowicz - Jarosławem Jakimowiczem (lat 50!).

Jakimowicz zdobył miłość Macierewicza?

Zaczęło się kilka dni temu, gdy w programie na żywo pan Jakimowicz wstał nagle ze swego krzesełka i omal nie wyściskał Antoniego Macierewicza. Omal nie wyściskał, omal nie ucałował mu butów, choć jak stwierdził później - powinien wycałować mu ręce. Były za to piękne podziękowania, z których przez kilka kolejnych dni podśmiewała się część polskiego społeczeństwa.

Uwielbienie okazane na antenie politykowi, opłaciło się Jakimowiczowi. Dawno już zapomniany "gwiazdor" dostał nagle pracę w TVP - swą piękną twarzą umili poranki widzom "Pytania na śniadanie".

Macierewicz wychwala Jarka

Pan Antoni twierdzi jednak, że to nie jego zasługa - ponoć nie ma ŻADNEGO  wpływu na to, co dzieje się w TVP. Ale i tak Jakimowicza wychwala pod niebiosa.

Pan Jakimowicz jest wybitnym artystą, dziennikarzem, człowiekiem świata sztuki. Bardzo wysoko go cenię i jestem mu bardzo wdzięczny za jego patriotyczną, polską postawę. To jest moje stanowisko

- powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską.
Jeśli jesteście ciekawi, jaką to wielką kulturą odznacza się pan Jakimowicz, polecamy wideo poniżej...

Czytaj także