18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Doprowadzi do katastrofy?

Macierewicz atakuje wyborców Platformy. "Zdrada"

09.07.2020  16:05
Macierewicz kontra Platforma Obywatelska - to zdrajcy?
Macierewicz kontra Platforma Obywatelska - to zdrajcy? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Andrzej Duda wie, że musi walczyć o każdy głos, aby wygrać wybory prezydenckie. Jedno zdanie może zaważyć o wszystkim, gdy umiejętnie wykorzystają je przeciwnicy. Chociaż PiS schował na czas wyborów Jarosława Kaczyńskiego, to zapomnieli o Antonim Macierewiczu. Doprowadzi do katastrofy?

Antoni Macierewicz to ostry gracz, który nie ma litości dla przeciwników. Jest jak Janusz Korwin-Mikke, którego nawet kampania wyborcza nie powstrzyma przed szokowaniem. Były minister obrony narodowej zerwał się z politycznej smyczy i rzucił się jak wściekły na zwolenników wyborców Platformy Obywatelskiej.

Macierewicz atakuje

Nie wytrzymał, wyraźnie aż się w nim gotowało.  Macierewicz na Facebooku ostro skomentował wszystko co mu się nie podoba. Kto jest zdrajcą i jak zła jest Platforma Obywatelska?

Obrona kłamstw TVN i agentury WSI, finansowanie prześladowców księdza Blachnickiego i kłamstwa smoleńskiego, wspieranie interesów rosyjskich i niemieckich, propaganda LGBT i pedofilii, demoralizacja dzieci i niszczenie rodziny, walka z Kościołem i naszą tradycją narodową, likwidacja WOT, IPN i CBA, polskiego sądownictwa i telewizji publicznej, a w rezultacie niepodległości to program, który chce się narzucić Narodowi Polskiemu - napisał Macierewicz na Facebooku.

Pod opublikowaną przez polityka grafiką rozpętało się tsunami komentarzy. Okazuje się, że wiele osób chwali tak szczerą i ostrą wypowiedź. Niektórzy dziękują byłemu szefowi MON, że powiedział to, o czym wielu myśli, ale boi się powiedzieć.

Zagłosuj

Kto wygra wybory prezydenckie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze