18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prywatne sprawy

Majówka Jarosława Kaczyńskiego. Co porabia prezes PiS?

29.04.2022  09:30
Jarosław Kaczyński odpocznie w Majówkę?
Jarosław Kaczyński odpocznie w Majówkę? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński w polskiej polityce pojawia się i znika. Na ogół nie wiadomo, co dzieje się u niego prywatnie. Tym razem jest inaczej i... znamy szczegóły jego osobistych planów na Majówkę.

Jarosław Kaczyński jest stałym punktem polskiej polityki, ale niekoniecznie zawsze wiemy coś o jego prywatności. Jednakże dociekliwym dziennikarzom udało się poznać plany prezesa PiS na Majówkę. Czy pogoda przewidziana przez Krzysztofa Jackowskiego tego nie pokrzyżuje?

Majówka to ulubiony długi weekend wszystkich Polaków. W powietrzu czuć już zaawansowaną wiosnę i zbliżające się lato, a do tego wolne świąteczne dni, czyli 1 maja i 3 maja, wiele osób stara sobie wydłużyć dobierając dodatkowe dni urlopu. Na ogół się to udaje. Czy Jarosław Kaczyński praktykuje to samo?

Jarosław Kaczyński odpocznie w Majówkę?

Rodzina pamięta o tym, że prezes PiS powinien regularnie odpoczywać. Chwile relaksu poleca mu jego brat cioteczny Jan Maria Tomaszewski. Wie on bowiem, że krewny stanowczo za dużo pracuje, jak na swoje lata.

Mam nadzieję, że Jarek odpocznie, ale polityka niestety pochłania go całkowicie 

- komentuje "Super Expressowi" Jan Maria Tomaszewski.

Jak jest zmęczony, to czyta książki

- podkreśla.

Czyżby i tym razem prezes PiS planował zagłębić się w wygodny fotel i poczytać coś, co sprawia mu przyjemność i co na chwilę pozwala jego umysłowi oderwać się od polityki? Mamy taką nadzieję!

logo Tu się dzieje