18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie żałuje sobie

Majówka premiera na bogato. Aktywny wypoczynek

Malwina Kossela
03.05.2022  14:24
Premier Mateusz Morawiecki wypoczywał nad Bałtykiem
Premier Mateusz Morawiecki wypoczywał nad Bałtykiem Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Premier Mateusz Morawiecki, tak jak wielu innych Polaków, postanowił nieco odpocząć w czasie majowego weekendu. Trzeba przyznać, że było na bogato. Przy obecnej inflacji i drożyźnie nie każdego stać na takie luksusy. 

Premier Mateusz Morawiecki postanowił rzucić wszystkie problemy związane z polityką krajową i zagraniczną, a zamiast zajmowania się nimi postawił na aktywny wypoczynek. Piękna pogoda w majówkę mu to umożliwiła.

Premier Mateusz Morawiecki wypoczywał nad Bałtykiem

Chociaż nad Bałtykiem szaleje rekordowa drożyzna, to właśnie tam wybrał się premier Morawiecki z rodziną. Jak mawiają - kto bogatemu zabroni? Najwyraźniej jego wciąż stać na wypoczynek nad polskim morzem.

Z powodu sympatii do aktywnej formy wypoczynku, premier Morawiecki wraz z rodziną wybrał się na długą przejażdżkę rowerową - przez Dąbki i Żarnowiec. Na dowód szef rządu zamieścił w mediach społecznościowych piękne zdjęcia.

Pogoda sprzyjała im na tyle, że mogli korzystać ze swoich ulubionych form wypoczynku. Na zdjęciach widać, że cała rodzina jest radosna i wypoczęta. Czujecie się tak samo dobrze, jak premier i jego najbliżsi?

Czytaj także