18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat wśród polityków

Kandydowała na prezydenta, ma Covid-19. Wiemy, w jakim jest stanie

07.04.2021  12:20
Małgorzata Kidawa-Błońska jest chora
Małgorzata Kidawa-Błońska jest chora Fot: Jakub Kaminski/East News

Małgorzata Kidawa-Błońska zakaziła się koronawirusem. Była kandydatka na prezydenta RP przechodzi Covid-19, a my wiemy, w jakim jest stanie. Jak jednak widać - patogen jest bezlitosny i potrafi zaatakować dosłownie każdego.

Małgorzata Kidawa-Błońska jest chora na Covid-19. W politycznych szeregach koronawirus atakuje z taką samą precyzją, jak wśród zwykłych obywateli. Zwłaszcza teraz, kiedy liczba zakażeń patogenem utrzymuje się niezmiennie na bardzo wysokim poziomie.

Koronawirus potrafi w kilka dni doprowadzić człowieka na skraj życia i śmierci. Szpitale dosłownie pękają w szwach. Nic dziwnego, że dawni wyborczy i najbliżsi przyjaciele Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - drżą o jej życie i zdrowie. Wiemy dokładnie, w jakim znajduje się ona stanie.

Małgorzata Kidawa-Błońska ma Covid-19

Wicemarszałek Sejmu przekazała informację o swoim stanie zdrowia samodzielnie, za pomocą Twittera. Nawet ostrożność i przestrzeganie reżimu sanitarnego nie uchroniło jej przed najgorszym - koronawirus jednak zaatakował. 

Starałam się bardzo uważać, ale wirus jest podstępny. Niestety, dopadł także mnie. Czuję się dobrze i najbliższe dni spędzę w domu. Proszę, uważajcie na siebie, nie traćcie czujności. Trzymajcie się zdrowo!

– napisała Małgorzata Kidawa-Błońska.

To nie pierwszy raz, kiedy Covid-19 dopada polityków. Niedawno zachorowali również: Rafał Trzaskowski z żoną i Robert Biedroń, z kolei Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy nadal dochodzą do siebie po przejściu Covid-19 zimą.

Życzymy wszystkim zdrowia i mamy nadzieję, że w ich przypadku zakażenie przebiegnie łagodnie. Warto na siebie mocno uważać w tym trudnym dla wszystkich czasie zarazy. Może niedługo sytuacja w końcu się zmieni.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze