18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Obietnice wyborcze

Kidawa rezygnuje z wyborów? Jest ostateczna deklaracja!

Wojciech Kozicki
28.04.2020  14:18
PiS nie daje Kidawie wyboru? Rezygnuje z wyborów
PiS nie daje Kidawie wyboru? Rezygnuje z wyborów Fot: Jacek Dominski/REPORTER/East News

Wybory prezydenckie 2020 odbędą się korespondencyjnie, bo tak uparł się PiS. Tymczasem Małgorzata Kidawa Błońska bije rekordy w sondażach, szorując niemalże po dnie. Czyżby zamierzała ucieczką ratować się przed klęską? Złożyła ważną deklarację - czy dotrzyma słowa?

Jak na razie zanosi się w Polsce na wybory korespondencyjne. W zasadzie nie mamożliwości, aby przeprowadzić je w maju w innej formule. Tymczasem Małgorzata Kidawa-Błońska zapowiedziała, że nie weźmie w nich udziału.

Jeżeli 7 maja uda nam się zatrzymać to szaleństwo PiS, wyborów w maju nie będzie. W wyborach korespondencyjnych robionych w taki sposób, jak przygotowało to PiS - czyli nie w wyborach, tylko w usłudze pocztowej - w maju, kiedy rośnie liczba zakażonych udziału nie wezmę – oświadczyła kandydatka Koalicji Obywatelskiej – powiedziała kandydatka Koalicji Obywatelskiej na konferencji prasowej.

Jeśli wybory korespondencyjne odbędą się w późniejszym terminie, Kidawa-Błońska również nie weźmie w nich udziału.

W wyborach zorganizowanych w taki sposób, jeżeli nawet będą w czerwcu, jeżeli będą korespondencyjne, robione przez Pocztę Polską - nie!  - obiecała Małgorzata Kidawa-Błońska.

Przeczytaj więcej
Komentarze